Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet a dziwne zachowanie

Polecane posty

Gość gość

Prosze o odp. Pisałam z fecetem od konca czerwca. W polowie lipca poszedl na wesele, na ktore zaprosil kolezanke. Ok. my nie znalismy sie, nie chodzi mi o to. Przed weselem spotkalismy sie, udane spotkanie od tego czasu bardzo cieplo rozmawiamy przez tel.piszemy...Sa jakies nadzieje, plany. I az odkrylam,ze wrzucil na swoje konto zdj. z ta kobieta pod koniec lipca. Podobno mu sie ...zdj.podoba. nie rozumiem, skoro co do mojej osoby ma plany, a pokazuje zdj z ta kobieta w tancu w dziwnej sytuacji(blisko,niby rozmawiali), to jak mam to rozumiec? formalnie nie jestesmy jeszcze razm,ale chwalic sie zdj. z osoba co nieby nie ma sie co do niej zamiarow...Nie pojmuje, prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimka1
Jednego nie rozumie,dlaczego nie poszedł z Tobą na to wesele tylko z inną kobietą,skoro ma w stosunku do Ciebie jakieś zamiary?Nawet jeśli wtedy nie znaliście się a teraz już spotykacie się to po jaki czort on wystawia fotki z kobietą z którą był na tym weselu? Może żeby wzbudzić w Tobie zazdrość i zobaczyć jak zareagujesz,lub nie spodziewał się że zajrzysz na tą stronkę i ukrywa coś przed Tobą,albo jest tam mało inteligenty czyli tępy jak but.Moim skromnym zdaniem najlepiej zapytaj wprost a się dowiesz prawdy lub też nie i wtedy olej go bo nie ma sensu tracić czasu na tego typka.Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimka1- juz mi nie chodzi,że poszedl z nią.Zaprosił ją jak jeszcze my nie znalismy się, a ze w rodzinie bliskiej było, to nie chciał pewnie robić zamętu.Ale właśnie chodzi o to dlaczego wstawił to zdj.? Ja myslę,że jezscze coś do nie żywi:( No i głupio twierdzi, że to ...tylko zdjęcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to jest tylko zdjęcie. W moich czasach nie było fejsbuków i innych tego typu wynalazków, na których ludzie prowadzą teraz życie i nie było takich rozkmin. Teraz takie rzeczy urastają nagle do rangi wielkiego problemu. Moim zdaniem histeryzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając już fakt, że ty tego faceta w ogóle nie znasz (widzieliście sie raz z tego, co zrozumiałam) i chyba troche za wczesnie na takie dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osobiście to cała ta sytuacja jest dziwna,bo niby po co pokazuje znajomym zdjęcie na fejsie z wesela z nią a z Tobą się spotyka,nie pomyślał ze Tobie może być przykro?Pogadaj z nim co leży Ci na sercu i sprawa załatwiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani/e, nie jestem porywcza, ale trudno tą relację ubrac w slowa, bo to tylko słowa. Niemniej trochę za daleko zaszło. Jego najbliższych sam o mnie poinformował, a to zdj. przedstaiwa ich praktycznie przytulonych. Znajomi jego mu, gratulują... Nie ma mnie już dla niego. Ja myslę, że jak wsatwił zdj. w takiej bliskości to coś musi uczuciowo być między nimi. Nie wymazał jej z serducha widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pokazuje znajomym zdjęcie na fejsie z wesela z nią a z Tobą się spotyka, ============================ Ale on się z nią spotkał RAZ. Oni się praktycznie nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele godz. rozmów, pisania, deklaracje z jego strony. To nie chodzi do końca ozdj. ale o to, że ona jest w jego serduchu!!! Ja nie chcę potem być jako temat zastępczy. Jego hamuje rozsądek w byciu z nią, a wiemy jak rożsądek swoje a serce swoje. Nie chcę brnąć w coś, z czego potem trudno będzie mi się podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne godziny rozmów i pisania przez internet nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. Nie da się nikogo poznać przez internet. A już jakiekolwiek deklaracje składane na takim etapie należy traktować z duzym dystansem i mnie by one raczej zniechecaly do faceta. Chcesz rady - przenieś swoją relację z tym panem z wirtualnego swiata do rzeczywistosci czyli po prostu spotkaj sie z nim i porozmawiaj zamiast rozpaczac na forum. Nikt z nas nie siedzi w jego głowie, a na podstawie tego, co napisalas nie da sie niczego wywnioskowac, po prostu o niczym to jeszcze nie swiadczy,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się normalnie, realnie. Po poznaniu spotkanie, długie, fajne. Rozm. tel. a nie poznawanie się w necie. To juz to pomijając. Jeśli byłby gotowy na spotaknie kogos nowego, to nie zawracałby sobie glowy wstawianiem zdj. z byłą. Ale widac nie jest.Już nie czepiajmy się liczby spotkan, sam fakt, ze mysli o niej i nie zamknął tego etapu zycia! Myslę, nawet jakby spotakn był 100 to i tak nie ma tego działu zamkniętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez "poznanie" rozumiem coś wiecej niż jedno spotkanie. Liczba spotkań i forma tej "znajomości" ma tu wiele do rzeczy, a to, że masz takie rozkminy tylko dowodzi, że kompletnie faceta nie znasz. Zamiast histeryzować o jedno zdjecie porozmawiaj z nim i wyjaśnij sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, temat zamykam. Dalej w kółko to samo, anie o to chodzi. Nie rozumiemy się:) Nie o zdj,chodzi, mówię po raz kolejny, wiem,ze ma ją wpamięci.Taa, facet prawde powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale masz jakieś dziwne myślenie. Skoro wiesz, że facet czuje coś do byłej, to chyba nie ma tematu, wiec nie rozumiem, o jakie rady w takim wypadku prosisz. A komentarz co do tego, że facet prawdy nie powie - proszę cię, brzmisz w tym wszystkim jak 15 latka, która pierwszy raz ma do czynienia z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×