Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za kogo on mnie uwaza

Polecane posty

Gość gość

Mam problem, otóż dwa miesiące temu poznalam chłopaka, kolege mojej przyjaciołki. Spotykalismy się wszyscy kilka razy, jednak kiedys nie mialysmy jak wrócic i zostalysmy na noc. Przespałlam się z nim, ale potem utrzymywalismy kontakt, zachowywal sie wobec mnie jakby był zakochany, troszczyl sie o mnie, przytulal, całowal nawet przy swoich znajomych. Jednak pewnego razu znowu sie z nim przespalam i po tym wydarzeniu on przestal sie odzywac... przestal mnie zauważac. Czy mam rozumiec że byłam tylko do seksu? i nie liczy sie to ze mowil ze chce ze mną być? poprosilam o spotkanie, powiedzial ze spotkamy sie, napisze jak bedzie mógl przyjechac. i teraz czekam... juz 2 tygodnie. dodam ze mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
Tylko do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
Każdy się zalicza. Pytanie czy będzie chciał ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic sie z tym nie da zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbym z nim porozmawiala i wyjasnila wszystko? jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wyjaśnić ?:O Dociera do ciebie,że on cię tylko zaliczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie dociera do mnie. nie bedzie mial juz okazji do zaliczenia mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochałaś się, ale gdyby mu zależało chociaż odrobinę, to czekałby u Twoich drzwi, słał smsy, dzwonił itd. Jemu nie zależy. Mam nadzieję, że jesteś rozsądną dziewczyną, więc pamiętaj TRZYMAJ FASON i szanuj siebie samą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z przemyśleniami jaki jest Twój stały nik ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze gdyby stał u moich drzwi i dzwonil to zależałoby mu bardzo. to nie jest film. a odrobine to moze mu zalezy, na to licze, bo jednak pisze smsy, odpisuje, ja osobiscie, jesli mi na kims wogole nie zalezy to nie odpisuje wcale. i na rozmowie nie mam zamiaru go prosic o nic, chce go tylko poinformowac ze nie jestem puszczalska, co wiecej, to byl moj pierwszy chlopak ;) i w smsach napisalam mu, ze rozumiem ze nie szuka dziewczyny i ja chce tylko porozmawiac. tyle to mi sie chyba nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz innego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli z nim tylko porozmawiam bedzie oznaczalo ze nie trzymam fasonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , będzie to oznaczało ,że sie płaszczysz przed nim,ze to ty chcesz go widzieć,to ty chcesz rozmawiać ...ty ! I o czym ? O tym co on doskonale wie ,ale mu to ZWISA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspominalam tutaj o mojej juz bylej przyjaciolce ktora sporo namieszala i nagadala mu cos na mój temat, musze sie dowiedziec co jest prawda, bo na niego tez napierdalala, ogolnie to nigdy nie chciala zebysmy byli razem nawet przelotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
A może jest tak ograniczonym człowiekiem, że nie ma myśli? Wtedy też bierze co mu dają a jak nie dają to też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie mnie najbardziej boli to ze on nie jest półmozgiem, to inteligentny gosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać jak bardzo inteligentny, ale mało odpowiedzialny. Będziesz biegać za nim to staniesz się świetnym tematem do rozmów z kolegami jak z Tobą było, macho i napalona laska. to kiepski scenariusz na rolę dla Ciebie jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzycie erotyczne
Przepraszam za to co powiem. Ale ty myśląc jak myślisz, inteligencji w tobie mało. Zadajesz pytania, które są oczywiste. Zastanawiasz się nad treścią, która sensu nie ma. Czy ty musisz tak analizować? Każdy drobiazg, każde słowo. Literę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiem sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz racje analizuje wszystko po 10 razy zupelnie niepotrzebnie, ale jestem raczej introwertyczka i przezywam wszystko w srodku i nie biorę tego co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×