Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszędzie odradzacie pracować to gdzie człowiek ma pracować

Polecane posty

Gość gość

:D Zabawne,jak ktoś pisze,nie pracujcie w lidlu,nie pracujcie w mcdonaldzie,nie pracujcie w ccc, nie pracujcie tam i tu. Ludzie,to gdzie człowiek ma pracować?! Bez wykształcenia,albo z wykształceniem ale w dzisiejszych czasach niestety trzeba zmusić się i do takiej pracy. Praca może byłaby fajne gdyby inne podejście do pracowników mieliby szefowie itp. Najlepiej to nigdzie nie pracować,narzekać,i zbierać 10 groszówkami na chleb :P No sorry,wiemy,że tu wyzysk,yu wyzysk. Ale pisząc ,że chcesz to tam pracuj za frajer. Kolego,niektórzy nie mają wyjścia! Sam kiedyś się śmiałem,i gadałem,że ludzie rynek pracy niszczą godząc się na takie wynagrodzenia,ale jestem zmuszony sam do zapieprzania po sklepie za śmieszne 1300zł,bo inaczej nie miałbym co jeść. To przykre,że w naszym kraju panuje takie coś,ale nie obrażajcie innych. Ja wiem,że ciężko wyzysk,ale nie pracujcie-jak to łatwo powiedzieć. Realia takie że muszę pracować. A jak bym musiał to i bym pracował za 4 zł za godzine jakbym nie miał na chleb,bo życie do tego zmusza. Piszesz idiota,głupi,ale gdyby nie ludzie w sklepie,na sprzataniu i nikt by tego nie wykonywał to by był jeden wielki mętlik,bo kto by to robił? A że nie doceniane no cóż,p******e życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej nie wiesz o tym, ale istnieją tak zwane inteligentne formy pracy. Pracujesz tam tyle ile sam sobie ustalisz i zarabiasz tyle ile będziesz chciał. To oznacza, że masz czas dla siebie i bliskich i jednocześnie masz środki, żeby spędzać ten czas godnie, ciekawie i pożytecznie dla siebie. Przy tym, możesz równolegle robić coś, co uważasz za niezbędne: sprzątać, sprzedawać czy co tam jeszcze przyjdzie ci do głowy. A więc, można - kiedy się chce!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti s********j stąd,k***a ludzie chcę mieć pieniądze a nie zostać oszukani,nie masz sumienia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej - idź się leczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się usmiejecie, ale ja polecam Lidla, jak nie wierzycie, ze warto to poczytajcie forum pracowników np. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1030 zmienia punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś pracowałam w supermarketach - szału nie było, ale lubiałam ta pracę ale przez nią siadł mi kregosłup, teraz pracuje w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×