Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 40 lat dlaczego moje rówieśniczki są często brzydkie

Polecane posty

Gość gość

Jakieś brzydkie byle jakie fryzury, włosy pofarbowane na niepasujący kolor, zmarszki, nadwaga, brak dbania o samą siebie, co to jest, ja współczuje ich mężom. No i faceci często podobnie - piwne brzuszki stare spalone papierosami ryje itd. Ja moge siebie samą nazwać atrakcyjną kobietą, nie wyglądam już moze na 25 lat ale i tak wygladam bardzo dobrze w porównaniu do rówieśnic i zdarza sie że te brzydkie babska po 40 biorą mnie za gówniare bo nie jestem grubym brzydkim babskiem jak one(a przecież wcale az tak młodo nie wyglądam). czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dzieje, gdyż w Polsce panuje przekonanie, że młodość kończy się gdy kobieta przekracza magiczną 30-stkę. Wtedy większość kobiet przestaje o siebie dbać, przestają wyglądać seksownie ("bo starszej kobiecie nie wypada") i mają wszystko w d***e. Poza tym, co tam - mąż jest, dzieci są, więc uważają, że nie ma co się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42. Zalogowałam się na Sympatię.Zgroza.O ile kobiety jakoś na tych zdjęciach wyglądają, to mężczyźni masakra.Ja jestem drobna ,ludzie dawają mi 36 / 37 lat.Nie wyobrażam sobie umówić się z takim siwym ,brzuchatym,bezzębnym,wąsatym a na dodatek uważającym się za macho facetem.Odrzuca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRO_KURA_TOR
bo nie maja parcia na szklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się logujesz na sympatie skoro taka atrakcyjna jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy straciły blask
Wiele kobiet w tym wieku wygląda całkiem nieźle, natomiast faceci rzeczywiście masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawości ,pooglądać ,dno i metr mułu ci faceci tam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy faceci to mega PORACHA ! Już przed magiczną 30tką wielu wygląda jak swoi dziadkowie bleeeeee A od kobiety, kuurwa, wymagają nie wiadomo czego, fajtłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ONI SA TACY PIEKNI IDEALNI
a ty taki piekny idealny? takie wymagania masz ..a moze osoba na ktora mowisz ze jest brzydka ma brzydka fryzure tej osobie ty sie rowniez nie podobasz nie pomyslales o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnerwia mnie jak ktos ma o sobie wysokie mniemanie. Kiedys mówili o tym ze Polacy maja o sobie bardzo wysokie mniemanie tzn: " jestem najladniesza i wogole nikt mi do piet nie dorasta" . Fuj! Nawet nie wypada tak o sobie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zapewne rowiesniczki znacznie od ciebie ladniejsze,autorko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja widziałam po 40 niezła szpryche co prawda to zasluga chirurga plastycznego , ale to bez znaczenia . Wyglądała na 26 lat. Na twarzy, powiekach nie miała ani jednej zmarszczki. Buzia młoda i jedrna to ja 30 letnia wyglądałam przy niej na starsza od niej , a tez mi dają mniej niż mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dwie znajome 43 lata i też zoperowane pieknie wyglądają. zaczepiają je młodzi chłopcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38 lat ani jednej zmarszczki, ludzie daja mi 30 i sie nie chwale ani nie szczyce :-O nie rozumiem takich durnych bab jak autorka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak zrobic ankiete,to 80% kobiet na forum twierdzi,ze wyglada mlodziej o lat x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jak tak nie twierdze. pisalam ze ani sie nie chwale ani nie szczyce. TAK twierdza INNI i tyle w temacie.Od meza slysze codziennie, ze mam tak gladka buzie jak 5 czy 10 lat temu. A mi osbiscie i szczerze to wisi czy wygladam starzej czy mlodziej niz moje rowiesniczki :-O dlatego nie rozumiem takich psychicznych bab po 40-tce ktore musza sie wiecznie dowartosiowywac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko po 40 tak maja. Wszystkie baby maja juz w genach zakodowane. Zryte mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz od kobiety w wieku 40 lat to oczekuje raczej, ze ona potrafi sama siebie odpowiednio ocenic i jesli jest naprawde atrakcyjna to nie bedzie musiala sie porownywac z innymi kobietami. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sie nie porównuja tłusty zad, koturny , bluzka z cekinami i rybaczki.i wyglądają jak stare torby.cyc do pasa, brzuch do kolan i zalotne odrapane paznokcie.jesli kobieta jest zadbana w tym wieku to pełen szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×