Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebycfit

5 kg w 5 tygodni od 19 08 2013 r

Polecane posty

Gość chcebycfit

Moi drodzy! :) Dziś rano na wadze 61,7 przy wzroście 164 cm. Zamierzam schudnąć 5 kg, głównie nie jedząc po 18, rezygnując z białego chleba, ograniczając do minimum ziemniaki oraz ćwicząc przynajmniej 20, do 40 minut dziennie, Dziś mój śniadanio-obiad był dość kaloryczny, bo dewolaj + pomidor z sosem czosnkowym. Ale ciii, jadę na zakupy po jakieś jogurciki i inne, A schudnąć chcę, bo od października na studia. Zapraszam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 kg moge sie dolaczyc? od jutra bo dzis juz zjadłam duzooooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udo - 57. Wszystko inne schudnie, ale udo będę mierzyć co tydzień, bo to mój NAJWIĘKSZY problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra bo juz wiem ze dzis mam dzien obzarstwa ja mam problem z brzuchem pas 70 cm cel o kilka cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano zjadla, ciasto, arbuza , tearz jem kisiel wiem ze zle robie ale jak dzis sie objem to jutro zaczne na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wczoraj najadłam na noc, bo brzuch mnie bolał z głodu :P doooooobra, zaczynam od dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nertia33
ja tez zaczynam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerazMusi
To ja z Wami :) Mam jeszcze pięć kilo do zbycia... Głównie brzuch i uda :( WZROST: 153cm WAGA: 50kg CEL: 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartikaO
Ja też zdecydowałam się na odchudzanie. Chodzę na basen i to mi pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Ostatnio też zdecydowałam się na łykanie preparatu wspomagającego odchudzanie http://dermalab.pl/130,slimette.html . Moja koleżanka go brała i schudła naprawdę sporo. Może i mnie się uda pozbyć tych 16 kilogramów nadbagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reklamami wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powiedziełą :Lubisz mnie?" | On powiedział "nie". | Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | Znowu powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×