Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcine

Nauczycielka dla niedoświadczonego

Polecane posty

Gość Marcine

Witam, jestem młodym, wysportowanym, kulturalnym i dobrze wychowanym chłopakiem z Warszawy. Od pewnego czasu zaczęły interesować mnie kobiety w kwiecie wieku. Poczułem chęć i potrzebę dawania. Dawania im przyjemności ( pod każdą postacią ) o jakich marzą. Problem jest w tym, że jestem trochę niedoświadczony. Wiem jak się obejść z kobietą, jednak szukam takiej, dzięki której będę mógł ( może z Twoimi poradami i propozycjami ) zająć się nią w stu procentach. I za każdym razem, robić to coraz lepiej. Wiem, że są kobiety, które mają niespełnione fantazje, chęci lub po prostu potrzebę. Kobiety, które lubią nauczać i wprowadzać w świat przyjemności. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kobieta w kwiecie wieku i młodszy mężczyzna to, pod względem seksualnym, połączenie idealne. Ja chcę przyjemność dać - Ty otrzymać. Chętnie popisze z panią, która miała takie doświadczenia, lub po prostu chciałaby się spotkać. Zaznaczam jednak, że nie interesują mnie jednorazowe przygody, raczej coś w rodzaju dłuższej znajomości, albo układu. Więcej wiadomości nie zamieszczę, ewentualne posty, to podszywy. Zainteresowane panie proszę o kontakt: maricn.220@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dysponujesz jakimiś funduszami? Wiesz - nauka kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×