Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodaczka 9

tanatokosmetyka

Polecane posty

Gość rodaczka 9

pisalam juz w tej sprawie o informacje do kilku zaklaqdow pogrzebowych, bo nie ma zbyt wiele danych co i gdzie trzeba zrobic, by uzyskac taki zawod. oto odpowiedzi: -popyt jest znikomy. -tylko wieloletni pracownicy szpitali. -trzeba przejsc kurs ktory odbywa sie cyklicznie w roznych miastach,podany link,na ktorym zakladkimi sie nie otwieraly -nie mamy pojecia --- od zawsze tego chcialam, jestem mloda i czas w koncu wziac to w swoje rece. ale jak.moze ktos jest w temacie i poda mi informacje.bede wdzieczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tego typu branżach to chyba tylko po znajomosci, nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh no to lipa, i wlasnie z tego wychodzi co ludzie mi odpisali.to na prawde nie ma szans? bez sensu... myslalam szczewrze mowiac, no... tylepogzebow jest.... a ktos cialem musi sie zajac. eh o co tu chodzi? na prawde mnie ten zaWOD KRECI. masakra widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgfg
jak ktos ma zaklad pogrzebowy to zatrudnia ludzi z rodziny, bo wiadomo że zarobek jest niezly i daje zarobic swoim, a nie obcym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie ma szans..............??? nikt tu tak nie pracvuje? czekam na opinie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie ma szans..............??? nikt tu tak nie pracvuje? czekam na opinie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też chciałam sie zapytać jak znaleść prace po takim kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serecznie mieszkam w Bydgoszczy kto mi powie jak należy zacząć szukać takiej pracy czy zakłady pogrzebowe czy prosektoria a może własna firma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec kwietnia rozpoczynam szkolenie z tanatokosmetyki w Lublinie. Po szkoleniu chciałabym rozpocząć pracę w zakładzie pogrzebowym, bądż prosektorium.Czytam jednak wypowiedzi osób, że trzeba mieć niestety znajomości by się do niej dostać.Praca ta byłaby moją pracą dodatkową, aktualnie pracuję na pół etetu.w Hospicjum. Praca, którą obecnie wykonuje daje mi dużo satysfakcji. Pomagam ludziom starszym oraz ich rodzinom. Smutne jest to , że nawet w tej branży trzeba mieć znajomości by się do niej dostać.Już się nie mogę doczekać szkolenia w kwietniu . Może ktoś sie wybiera do Lublina na to szkolenie, poniewaz są jeszcze 2 wolne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczkaass
ja znam bardzo dobry zakład pogrzebowy gdzie może mogłabyś się dowiedzieć…przygotowują ciała do ceremonii, bardzo obeznani fachowcy http://www.gloria.wroc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaGłowa
ja z kolei mogę polecić Ci http://www.gloria.wroc.pl/ w którym możesz się dowiedzieć w tej kwestii dużo, ponieważ przygotowują ciała do ceremonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati345
Pod koniec kwietnia rozpoczynam szkolenie z tanatokosmetyki w Lublinie. Po szkoleniu chciałabym rozpocząć pracę w zakładzie pogrzebowym, bądż prosektorium.Czytam jednak wypowiedzi osób, że trzeba mieć niestety znajomości by się do niej dostać.Praca ta byłaby moją pracą dodatkową, aktualnie pracuję na pół etetu.w Hospicjum. Praca, którą obecnie wykonuje daje mi dużo satysfakcji. Pomagam ludziom starszym oraz ich rodzinom. Smutne jest to , że nawet w tej branży trzeba mieć znajomości by się do niej dostać.Już się nie mogę doczekać szkolenia w kwietniu . Może ktoś sie wybiera do Lublina na to szkolenie, poniewaz są jeszcze 2 wolne miejsca? Hej, ja rowniez chcialabym odbyc tego rodzaju szkolenie, tyle ze z tanatopraktyki, jako calosci. Czy organizuje je tylko Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii? Bo pisalam tam maila i nikt nie odpowiada..? Zadalam kilka pytan, o cene kursu, terminy, miejsca itp i cisza... Daj prosze znac, jesli wiesz cos wiecej w tym temacie (szkolen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to specificzna branza.wydaje mi sie ze dobrze płatna.srodowisko jest zamkniete,i konkurencja ogromna.nie chetnie przyjmuja nowych.wszystko po znajomości no i głownie mezczyźni sie tym zajmuja.nie znalazłam informacji czy sa wogole jakieś szkoły ktore kształca w tym kierunku,zaoczne itd. jeżeli macie informacjie czy w poznaniu jest jakas szkoła to prosze o info.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×