Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olsztynianka00

dobry ginekolog w Olsztynie

Polecane posty

Gość olsztynianka00

cześć dziewczyny :) szukam dobrego ginekologa w Olsztynie- normalnie chodzę do doktora Kawki, ale dobić się do niego to cud! na pierwszej wizycie w ciąży byłam u doktor Panfil-Rogińskiej i naprawdę wolę tam nie wracać! może jest ktoś z Olsztyna, kto zna jakiegos lekarza na nfz, po prostu dobrego człowieka, do którego nie trzeba czekać na wizytę kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nfz nie znam.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikorasook
Ja nie mieszkam już 5 lat w Olku ale zawsze chodziłam do NICZYPOROWICZa byłam zadowolona zawsze było sporo pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodze do Kawki. Okazalo sie, ze teraz jestem w ciazy I poszlam prywatnie, bo do Kawki termin na listopad. Niczyporowicz przyjmuje obok mojego bloku wizyta prywatna 100 plus 50 usg, nie wiem natomiast jak czeka sie na wizyta z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikorasook
kiedyś na NFZ czekało się około miesiąca, czasem dwa tygodnie ale nie więcej niż miesiąc, teraz to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynianka00
właśnie ostatnio przez przypadek przechodziłam obok gabinetu doktora Niczyporowicza, poczytałam opinie o nim i chyba spróbuje się umówić. mogę poczekać ewentualnie kilka tygodni na wizytę, trochę szkoda mi na prywatne wizyty- przy dziecku wydatków i tak będzie, a pieniądze jakie są takie są, więc nie ma co szaleć, więc na razie przemęczę się z "przemiłą" lekarką, którą odradzam całym sercem, a do której poszłam, bo wizyta była w ciągu tygodnia (do Kawki na nowy rok zapisywali :P) i tu sprawdza się jedna rzecz- na dobrego lekarza albo się czeka albo płaci się za wizyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy gdzie chcesz rodzić, ja nie byłam z Olsztyna (i nie jestem), ale wybrałam tam sobie lekarza, nieco przypadkowo, bo najpierw w wojewódzkim w poradni u niego bywałam, a potem z uwagi na kolejki właśnie umówiłam się prywatnie i tak zostało. I byłam bardzo zadowolona, lekarz nieco starej daty jeśli chodzi o zakazy i nakazy, nie przesadza z usg, ale zleca badania z wizyty na wizytę, standardowo mocz i krew morfologia plus na danym etapie ciązy wymagane inne dodatkowe. Ja byłam zadowolona, dwie ciąże prowadziłam u niego. A, mówię o doktorze Wańczyku. Nie jest tani i nawet prywatnie kolejki ma, ale to chyba o czymś świadczy. Mi też się nie przelewało, ale u siebie miałam do wyboru kiepską lekarkę, więc wolałam zapłacić i czuć się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Czy jakas pani z Olsztyna byla u pana doktora Adama Niewinskiego ginekologia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
Dnia 8.08.2019 o 16:55, Gość GOŚĆ napisał:

Czy jakas pani z Olsztyna byla u pana doktora Adama Niewinskiego ginekologia???

Podbijam pytanie. Właśnie zastanawiam się nad wizytą u tego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×