Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaCóreczki

Formalności rozwodowe

Polecane posty

Gość MamaCóreczki

Wiem, że pewnie było takich pytań mnóstwo tutaj, ale chciałam dostać odpowiedź na moje pytania. Będę wdzięczna! 1. Chcę rozwieźć się z mężem. Informuję go o tym, idę do Sądu i co dalej? Wypełniam druki, płacę coś? W jakim czasie ustalana jest rozprawa? Jak to wygląda, gdy mamy niespełna dwuletnią córkę? Czy na I rozprawie, chyba tzw. pojednawczej, jeśli jednak się dogadamy, to czy sam fakt bycia w sądzie z zamairem rozwodu pzoostaje gdzieś w naszych papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Złożenie pozwu to raczej sprawa nieskomplikowana. Za dużo pisania. 2068073 to mój nr gg. Jak chcesz to napisz do mnie :) Jakos pomogę Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze piszac do mnbie bede sobie konia walil na twoje nieszczesliwe konto mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożeeeee!!!! Jacy co niektórzy sa denni. Ktoś zaoferował pomoc a jakiś debil musi taką osobę zniechęcić. Jeśli ktoś chcę w jakiś sposób doradzić to chyba dobrze no nie???? Zresztą taka osoba chyba szybko zorientuje sie ze z ta osobą jest coś nie halo!!! Ludzi nie piszcie takich bzdur bo dla niektórych taka pomoc moze okazać sie naprawdę przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj się na to, że złożenie pozwu o rozwód kosztuje 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×