Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała mimimimi

Tak bardzo tęsknię za kobiecym ciałem

Polecane posty

Gość Mała mimimimi

Cześć. Kiedyś miałam nadzieje że jestem chociaż bi ale niestety nie. Teraz już wiem to napewno. Niestety jestem teraz z chłopakiem a maże o kobiecie. Mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mimimimi
Niby jestem z facetem ale ciągle myślę o kobiecie. Niewiem czy przyznać się w końcu czy dalej brnąć w tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój :O jak naprawdę jesteś les to poszukaj stron dla les, Kafe nie jest dla ciebie. Ale podejrzewam, że tak jak wszystkie "lesbijki" na tym forum jesteś po prostu facetem walikonikiem, któremu się uroiło że w ten "oryginalny" :D sposób wyłudzi jakieś pikantne wpisy albo fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mimimimi
Widzę że rozumiesz powagę sytuacji. Ale za taką radę to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, twój wybór. Tu na forum zapewne po jakimś czasie uda ci się nawiązać kontakt z takim samym jak ty onanistą i każdy z was będzie szarpał skórę wierząc głęboko że po drugiej stronie ma kobietę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mimimimi
Kolejny raz dziękuje gośću. Ale wydawało mi się że to forum dla kobiet wieć sam szukaj forum dla less i szarp skórę. Jeszcze jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mimimimi
Ok. Widzę że nie znajdę tu ani rady ani pocieszenia. Pewnie gdybym napisała jak kolega radził że wymienię się nagimi fotkami to temat byłby bardziej chwytliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8932
To chyba zależy czy go kochasz czy to tylko przyzwyczajenie, bo jak nie kochasz to po co z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku jeżeli go nie kochasz to nie ma sensu tego ciągnąć i męczyć się ze swoimi żądzami, rzuć go. Jakąś partnerkę less czy bi zawsze znajdziesz na portalach jak mynago czy zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×