Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobic na 1 rocznice

Polecane posty

Gość gość

Jakies pomysły? Seksu niestety nie bedzie bo jestem w 30tc i dostałam czerwone światło od ginekologa. Nie chciałabym zeby było to cos banalnego. W sensie kolacje na pewno zrobię, ale moze jakies dodatkowe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze chodzi mi o 1 rocznice ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie kolacja to reszta atrakcji niech wyjdzie od meza. Dlaczego tylko kobiety pamietaja,czcza i celebruja rocznice? Zobacz na co go stac,czy w ogole pamieta i jak to zamierza docenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętać to pamięta na pewno. Tylko tez nie moge od niego oczekiwać cudów bo on cały dzien bedzie pracował. Zapewne kupi mi jakiś mały prezent więc ja chciałam sama z siebie zadbać o oprawe. Zwłaszcza, ze chłopak teraz ma post od seksu, co mnie irytuje więc domyślam sie jak on moze sie czuć, nie robi mi żadnych wymówek z tego powodu. Jednak każda z nas wie jak to jest jak facet długo nie używa tego co ma. No a juz na pewno nie jest z tego powodu szczęśliwy. To nie jest tak, ze jestem zla z tego powodu, ze ja musze cos zorganizowac, bo ja chce cos zorganizowac, tylko mam problem z pomyslem. Więc z tak moje pytanie o jakies ciekawe pomysły na wieczór. Moze ktos z własnego doświadczenia cos poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×