Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak znaleźć dobrych fachowców

Polecane posty

Gość hydraulik24-warszawa.pl

OSTRZEGAM !!!! przed  https://hydraulik24-warszawa.pl/ - to sa ZŁODZIEJE , za naprawe kaloryfera i wykonaniu dwoch drobnych usterek zażyczyli sobie prawie 1000 złotych !!!!!!

OSZUŚCI i naciągacze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 16:37, Gość gość napisał:

czeka mnie remont, jak najlepiej znaleźć DOBRYCH fachowców, czym się kierować? z opowiadań znajomych czy mediów wszędzie słychać że budowlańcy i inni naprawiacze to bumelanci i pijacy, którzy tak naprawdę wiele nie potrafią. jak rozpoznać porządną firmę remontową? a może znacie jakieś konkretne w okolicy Szczecina? dwa lata temu robiłam remont, ale straciłam jedynie pieniądze, bo trafiłam na oszustów, dopiero teraz znów mam kasę, żeby podjąć kolejną próbę i bardzo mi zależy, żeby tym razem remont doszedł do skutku.

Witam, można zatrudnić pracowników z Ukrainy https://ukraincydopracy.pl/ są dobrymi fachowcami i pracują za mniejsze wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery pomysły, z własnego doświadczenia:

1) Tak jak większość osób pisze: najlepiej korzystać z polecenia znajomych, podpytać co robili w ramach remontu, z czego byli zadowoleni a co nie wyszło do końca. Każdy ma nieco inne wymagania, ale można dowiedzieć się sporo o tym, czy ktoś jest rzetelny, czy nie ma ukrytych kosztów itp.

2) Przy sklepach z wyposażeniem łazienek działają często projektanci wnętrz (często przygotują projekt za darmo, jeśli bierze się w danym sklepie płytki itp.). Korzystałem z takiej usługi kiedyś, i tacy projektanci często mają kontakt do sprawdzonej ekipy.

3) Do małych rzeczy (regulacja okien) korzystałem z fixly (aplikacja). Daje się ogłoszenie - fachowcy sami się zgłaszają, część z nich ma wystawione opinie (coś jak na allegro). Zdecydowanie lepsze niż branie kogoś całkiem w ciemno. 

4) Mam mieszkanie w bloku. W spółdzielni jest dział techniczny, który chętnie podejmuje się zrobienia "fuchy" - drobna przeróbka rur, montaż nowego kaloryfera, naprawa cieknącego zlewu itp. Warto zapytać czy nie znają kogoś, kto może pomóc. Mają dodatkową zaletę, że znają instalacje w budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×