Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellela

Moje włosy nie chcą schnąć

Polecane posty

Gość Ellela

Witam, Postanowiłam tutaj napisać, ponieważ nigdzie nie jestem w stanie uzyskać odpowiedzi na moje pytanie. Nawet fryzjerka nie była w stanie mi nic powiedzieć... a mianowicie. Od jakichś 2-3 tygodni moje włosy przestały mi schnąć. Kiedyś mogłam umyć i zostawić je całkiem mokre i same schły. Suszenie suszarką zajmowało mi jakieś góra 10 minut. A teraz, o zostawieniu mokrych samych sobie nie ma mowy, bo wtedy włosy wyglądają jakby były mega przetłuszczone, jakby się zakisiły czy co, a suszenie suszarką zajmuje mi 40 minut a i tak u nasady są wciąż mokre... Na początku myślałam, że może źle spłukałam szampon, ale niestety to nie to. Potem myślałam, że to kwestia nowego szamponu, że mi nie leży, no ale wróciłam do starego i nic się nie zmieniło. Dziś fryzjerka też zwróciła uwagę, że wyjątkowo długo mi schną i że pierwszy raz się z czymś takim spotyka. Obcięłam włosy na boba a i tak mi dość długo suszyła te włosy.... Mam gęste włosy i nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam, Ellela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellela
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SooBeautyLifestyle

Bardzo zniszczone włosy przepalone rozjasniaczej  taka maja tendencje bądź dzieje się tak z powodu dużej ilości odżywki bądź olejków do włosów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×