Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40tka

NIE MOGĘ ZNALEŻĆ PRACY PO 40TCE

Polecane posty

Gość 40tka

Straciłam pracę rok temu,jestem zwykłym pracownikiem biurowym ze średnim wykształceniem a do tego mieszkam w małym mieście,szukam pracy już wszędzie-nie marzę nawet o biurowej:),ale wszystko jest poza moim zasięgiem.Wszędzie chcą tylko młode dziewuszki..a tu pesel jest jaki jest...Już nie mam siły,mam strasznego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, ja mieszkam w dużym mieście o najmniejszym bezrobociu w kraju, mam 3 zawody i we wszystkich doświadczenie, 30 lat i też mam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed 30, mam studia podyplomowe, a pracy nie mam. Przegrywam z nepotyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doła to ma każdy. Szans poprawy nie ma. Trzeba jednak szukać i pytać znajomych, może coś wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracy jest full!!! Tylko nie tam szukacie. Ja od ponad roku zapraszam do współpracy ludzi, i co? Zaledwie 12 osób się podjęło. Bo u mnie pracować trzeba, za samą obecność w biurze tu się nic nie dostaje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra oszuście folomeyev !!!! bajki to już tutaj były :D uważajcie na naciagacza Sapienti Sat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Ostatnio składałam cv do sklepu i dziś dostałam ładną odpowiedź,że bardzo dziękują za złożenie oferty ale nie zakwalifikowałam się do spotkania rekrutacyjnego :)... A oferta pracy wisi ciągle... chyba pesel nie ten...Kobiety w moim wieku powinny raczej być już gdzieś zakorzenione a nie walczyć z młodzieżą..Przegrywam w przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
A co do znajomych to oczywiście rozesłałam wici już dawno,ale ciężko...a ci dalsi znajomi to znikają z facebooka gdy wchodzę:) choć od dłuższego czasu przestałam pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
A zastanawiałaś się nad studiami podyplomowymi? Zawsze to jakieś dodatkowe wykształcenie i większe szanse na znalezienie pracy . Tutaj sobie czegoś poszukaj : http://www.studiapodyplomowe.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko myśleć o studiach kiedy marzy się o pracy...Ludzie studiują po 40-tce ale zwykle mają zaplecze w postaci pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×