Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cocodrilo

Pojechalibyscie na lasta teraz do Egiptu w dobrej cenie

Polecane posty

Gość cocodrilo

1300 za tydzien-hotel 5*,wszystko w cenie,2000 za 2 tyg tak w przyblizeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość456
nie ufam Egiptowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała taką możliwość od razu bym brała tą ofertę!!!!!!! Chyba że to do kairu hahah to nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka233333
nie. teraz to i za darmo bym nie pojechała...Są inne kraje , czemu akurat Egipt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka233333
nawet poza Kairem nie ryzykowałabym ... Sytuacja tam może zmienić się z dnia na dzień tak naprawdę nawet może wybuchnąć wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne w cenie atrakcja - zwiedzanie placu po zamieszkach wraz ze szczegółowymi oględzinami malowniczo porozrzucanych trupów tubylczych idioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pojechała, bo i tak jestem nieszczęsliwa w moim życiu, gdyby mnie zabili to wreszcie bym sie od tego uwolniła, eutanazja za 1300zł nie tak drogo, a jakby nie zabili to chociaz bym sie w basenie popluskała i upijała codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. za duże ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być niepoważnym żeby teraz jechać do Egiptu, a to biuro ktore sprzedaje takie wycieczki też jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak si enie chce wycieczek tlyko si echce lezeć z doopą na plazy i pić drinki na terenie hotelu to waaaaartooooo Ja bym brał ! a ciemnota pOlska sie boi bo ma wizję wojny która tvn sprzedawał w mediach przez tydzień już nie gadają nawet !!! a po 2 debilenie wiedzą gdzie są zmaieszki POlaczkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Rusków tam od z******ia siedzi teraz i wódke pije pod palmą i maja w******e na wojny ahhaha oj ciemnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ciemnota polska , chyba ty jesteś ciemny skoro nie zdajesz sobie sprawy ,że dla turystów też jest to zagrożenie szczególnie gdyby wojna wybuchła ,a teraz tego nie przewidzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ruscy nie są jakimś autorytetem jak chcą niech ryzykują w sumie ich sprawa... Ale uważam ,że nikt mądry tam nie jedzie w tym roku. Można wyszukać też dość tanie wycieczki w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pojechała, a zagrozenie lubie, daodatkowa atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilo
Ja wlasnie jezdze zeby lezec tylko pod parasolem i pic drinki wiec ... hmmm kuszaca oferta Chcialam Turcje we wrzesniu ale 7 dni 3000,2 tyg-4300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde mogłabyś leżec spokojnie i pić drinki wiedząc, że tam jest wona i giną ludzie? Pozatym nie rozumiesz co to znaczy wojna domowa? Masz jakiś problem ze zrozumienie tego terminu skoro się tam pchasz? masz chyba nierówno pod sufitem i chec wstawienia fotek na FC żeby pokazać znajomym wakacjep od palma jest silniejsza niż zdrowy rozsadek. Potem k***a z pieniedzy podatników rzad bedzie musiał Cie do kraju sprowadzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tanio bo i mało ludzi decyduje się żeby tam jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilo
haha FB nie mam kusi mnie cena gina ludzie bo chca,nie moja sprawa serio tak sie wszystkim przejmujesz? dawno stwierdzilam ze siata nie uzdrowie wczesniej mialam w planach turcje ale dzisiaj pomyslalam,ze sprawdze z ciekawosci ceny wyjazdow do Egiptu i szczerze mnie zaskoczyly teraz mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gina ludzie bo chcą? Jestes bardziej p******a niż myślałam. Jedz tam jednego kretyna na tym świecie będzie mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilo
mnie naprawde nie interesuje o co oni sie trzepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jedz. Jestem za! tak jak napisałam selekcja naturalna. jednegokretyna mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie. Mieszkam w Se i tez mialam jechac do Egiptu. Ci co byli w Egypcie juz wrocili do domu i ycieczka byla duzo krotsza. Tutejsze biura podrozy obecnie nie sprzedaja wycieczki do Egyptu. Wing sprzedaje ale wyjaz jest w drugiej polowie pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilo
U nas nadal sprzedaja.Chyba tylko Tui odwolalo wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
nie pojechałabym teraz nawet za darmo.byłam w 2006 i placiłam za 2 osoby po 1950zł czyli w sumie razy 2 bo jechałam w 2 osoby)no i jeszcze 300dolarów na dodatkową wycieczkę po pustyni,jeszcze było trzeba dac na lotnisku 50 dol na wiże,tak wiec wyszło mi drogo.ale zakochałam się wtym kraju,tylko ze teraz "mi się dzieci porodziły";) i tylko ten fakt nie pozwolił mi tam co roku wracać.ale teraz w obliczy tej sytuacji nie pojechałabym nawet za darmo.sytuacja moze się w kazdej chwili zmienic na krytyczną i juz nie bedzie powrotu a islamisci się nie przejmują zadnymi konsekwencjami czy sankcjami,dla nich zabic chrzescijanina to powód do dumy. ostatnio Polaka porwali w Syrii,wczesniej tez zdarzały sie i zdarzają nadal porwania i morderstwa białych,Europejczyków,,Chrzescijan,czy to sa dziennikarze,czy lekarze czy pracownicy PCK obojętnie -ja dziekuję zeby mnei islamista porwał,tam teraz rządzi bractwo muzułmanskie oni nie mają zadnych hamulców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj chce być zgwałcony i wrzucony do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cocodrilo ilu gwiazdkowy hotel potrzebujesz? ja rok temu bylam turcja all inclusive 2500zł ,a Ty znalazlas tydzien za 3 tys? ;p chyba jakies luksusy a i ja bylam w sierpniu to nawet wiekszy sezon niz wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do Turcji to tam obok Syria :P też ryzyko lepiej siedzcie w Polsce nad zimnym Bałtykiem wśród dresiarzy, kiboli, małż, meduz i pijakow ;( albo sie szarpnijcie na 10 tys i na Malediwy tam bezpiecznie, ale można chorobe tropikalną złapać, najlepiej nie wychodzcie z domow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilo
no ja w Turcji mam juz upatrzony hotel i na niego choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×