Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

katar u 10 miesiacznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

czesc, mam problem od niedzieli u mojego dziecka pojawil sie katar, wydzielina jest praktycznie przezroczysta, dzisiaj doszedl kaszel ( od czasu do czasu , najczesciej jak spi) , ma apetyt, nie goraczkuje , znowu zaczal ząbkować , przy pierwszych zabkach byla wysoka goraczka , czy to moze byc spowodowane zabkowaniem ? i kiedy isc z malcem do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na katar to: -aspirator (odciąganie wydzieliny zawsze rano, wieczorem, w ciągu dnia wg potrzeb) -nawilżanie solą morską -maść majerankowa pod nos -krople nasivin 0,01 (dla niemowląt) ewentualnie cebion myślę, że lekarz nic innego nie wymyśli,.. my to stosowaliśmy u miesięcznego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. my to stosowaliśmy wg zalecen lekarza.. najpierw tylko woda morska i odciąganie.. nie pomogło.. więc doszła maść, krople i witamina ale to wszystko pediatra zaleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbn

Polecam inhalator Baby dla małego dziecka ale też dla dorosłego. Sam często korzystam przy moich problemach z wiecznie suchym gardłem...pracuję w klimatyzowanym suchym powietrzu (jak pewnie większość korpo ludzi) więc moja śluzówka nie ma łatwego życia i regularnie jest podrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 19.02.2019 o 14:19, Gość cbn napisał:

Polecam inhalator Baby dla małego dziecka ale też dla dorosłego. Sam często korzystam przy moich problemach z wiecznie suchym gardłem...pracuję w klimatyzowanym suchym powietrzu (jak pewnie większość korpo ludzi) więc moja śluzówka nie ma łatwego życia i regularnie jest podrażniona.

Dokładnie! Baby jest bardzo profesjonalny, nadaje się do leczenia tez dolnych drog oddechowych a nie tylko gornych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×