Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelson

Tosty jakieś niestandardowe

Polecane posty

Gość michaelson

Hej, polećcie jakiś fajny "przepis" na smaczne tosty. Ser, szynka trochę mi się znudziły, zbyt banalne. Ostatnio dodałem przypadkowo pomidorka i całkiem fajnie wypadł. jakieś pomysły? xD pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ser, szynka lub salami, cebula, papryka, ogórek kiszony można smyrnąć ketchupem i majonezem na wierzch lub sosem sweet chili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyszny jest też z serem i pasztetem a na wierzchu majonez z ketchupem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewson
Jakiś czas temu na fan page'u Stylowej Zastawy wrzucili takie zdjęcie : https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998912_576711745706080_459597028_n.jpg Zainspirowało mnie i zrobiłem tosty z borówkami. Musze przyznać, że smaczne wyszły. :) Podałem lubej na śniadanie i była zachwycona moimi "zdolnościami" kulinarnymi. :D Bardzo dobre są tosty z suszonymi pomidorami i serem pleśniowym. Generalnie ser pleśniowy w tostach to mega pomysł. Znam ludzi, którzy jedzą tosty z koglem moglem, ale dla mnie to chyba zbyt wielki hardcore. XD Kiedyś teściowa zrobiła tosty z wędzonym łososiem i majonezem. Raj na podniebieniu! A standardowe-niestandardowe to tosty z szynką i ananasem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dodać sera typu camembert(strasznie ubolewam że nie mogę z racji ciąży go spożywać) fajnie się roztapia lub pomidory suszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdzium
mozna dac cokolwiek lubisz przeciez, byle byl jakis ser, co sie rozpusci. no i byle nie byl zrobiony z tego ohydnego, watowego, kwadratowego "chleba" schemikalizowanego i zacukrzonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabudida
zerknij na mojanowafigura.pl/przepisy tam mnie zawsze czymś zaskoczą :D ser i szynka tez mi sie znudził juz, ostatnio na slodko robie, z nutella i bananem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uduszone pieczarki z cebulka opcjonalnie z kielbasa, taki ala pieczarkos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×