Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka R

samotna

Polecane posty

Gość Kaśka R

czytając te wszystkie wątki zauważyłam że nie jestem sama z tą samotnością ;) Ostatnio nawet doszłam do wniosku że nie ma co na siłę szukać drugiej połówki, może sama się znajdzie. Chyba odpuszczam co raz bardziej jestem przekonana że faceci to wzrokowcy. A tak byłoby przyjemnie przytulić się do faceta, porozmawiać, uśmiać się do łez czy użalić się na szefa. Ehhhh życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R
też tam myślałam tylko chęć posiadania drugiej osoby która mnie rozumie jest zdecydowanie bardziej odczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R
Przez jeden dzień chciałabym być szczęśliwa z tą połówką. Nie masz pojęcia jak bardzo brakuje takiego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R
ja mam! Nie jestem ideałem kobiety, a facetów których znam to bardziej traktują mnie jak kumpelę niż kogoś z kim można spędzić resztę życia. Nie mogę znaleźć faceta który zaakceptuje to jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R
moja druga połówka gdzieś się zagubiła w akcji. Tak uważam że jestem mało atrakcyjna. Robię co mogę no ale nie wychodzi. Zawsze słyszę że jestem taka fajna, uśmiechnięta, dobrze się ze mną rozmawia i na końcu "no ale mnie nie kręcą puszyste kobiety". Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R
szkoda że ja ich nie znam ;) choć jednego hihihihi ale tak to jest, tak wygląda część moich potyczek życiowych. Płakać nie będę z tego powodu ale ciężko jest samej jechać na wakacje, samej siedzieć na weselichu, samej organizować jakieś wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×