Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostań konsultantką FM GROUP

Polecane posty

Gość gość

Korzyści współpracy z firmą Fm Group : - polska renomowana firma - wysoka jakość produktów w bardzo przystępnych cenach - bardzo duży asortyment produktów (perfumy, chemia gospodarcza, kosmetyki kolorowe, kosmetyki Make Up, telefonia komórkowa) + 30% upustu na własne zakupy + 30% zysku z produktu + zysk natychmiastowy – gdy klient płaci za towar nasza prowizja od razu w zostaje w kieszeni + brak limitów na zamówienie – to ty decydujesz ile zamawiasz , czy jeden czy 50 produktów + brak terminu na zamówienie – to ty decydujesz kiedy zamawiasz , możesz raz lub kilka razy w miesiącu , bądź raz na rok + rezygnacja bez żadnych konsekwencji , po 12 miesiącach nieaktywności zostajesz wykreślony z bazy dystrybutorów +realizacja zamówienia bez wychodzenia z domu – sklep internetowy , telefon, e-mail, fax + szybka przesyłka – w ciągu 3 dni roboczych , kurierem GLS na adres domowy +pomoc opiekuna w każdym etapie współpracy – rejestracja ,pierwsze zamówienie, wskazówki sprzedażowe , szczegółowe opisy produktów, udzielanie odpowiedzi na pytania , ogólnie zawsze dostępna pomoc + praca w swoim otoczeniu – bez wychodzenia do siedziby firmy + możliwość dodatkowych dochodów – 100zł ,200zł ,500zł ,1000zł … ,ile tak naprawdę , zależy tylko od Ciebie -niskie koszty rozpoczęcia współpracy , 3 startery – narzędzia do pracy : + 23,20 zł ( 10 próbek perfum w mini teczce ) +35,90 zł ( 20 próbek perfum w skórzanym piórniczku ) + 136,11 zł ( 150 próbek perfum w dużej skórzanej teczce) * w skład każdego startera wchodzą : katalogi, plan marketingowy firmy, ulotki , foldery kosmetyczne ,cenniki itd. * + 18 zł za przesyłkę, otrzymujemy ją po rejestracji w ciągu 3 dni roboczych na swój adres domowy Moje zadania : Twoim zadaniem jest zatem zmiana swojego sklepu na sklep internetowy FM GROUP , gdzie zakupisz dla siebie mnóstwo dobrych produktów codziennego użytku. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, nabierzesz przekonania do produktów. Jeśli będziesz zadowolony wystarczy ,że podzielisz się z ich jakością ze swoimi znajomymi , rodziną , sąsiadami. Za każdy polecony produkt otrzymasz od firmy, aż 30% zysku. To jest naprawdę dużo za zwykłe polecenie. Produkty znajdują się w katalogach. ZBIERASZ ZAMÓWIENIE + ZAMAWIASZ+ ZARABIASZ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY KONTAKT DO MNIE : Ewelina Frąckowiak ewelina_frackowiak@poczta.fm 727922390 gg 39560245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samba Sikoreczka
Czy można sprzedawać perfumy bez rejestracji działalności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sobie te PeRfUmY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje spróbowąć kilka perfum z Fm , ale coz tego ze może sa trwałe jak mają jakis skład co potem zamienia sie w śmierdzace cos dodam że uzywałam perfum skondensowanych tych bodajże 30%jakos tak i wcale mi nie podpasowały nie wiem jak reszta kosmetyków ale wole zdecydowanie innej firmy wody- perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samba Sikoreczka
Ewelina !, pytanie padło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM konkret
Tak w Fm mozna sprzedawac nie posiadajac zarejestrowanej dzialanosci. To znaczy ktos zamawia u ciebie, pozniej ty zamawiasz w FM , przychodzi paczka, ten ktos placi a ty dajesz mu paczke. To tak mniej wiecej. Wlasna DG musisz miec zeby otworzyc sklep z produktami FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - smrodziuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samba Sikoreczka Przepraszam nie miałam dostępu do komputera. Odpowiedź na pytanie zostało idealnie napisane przez MLM konkret Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty wierzysz w ten bełkot ?, Przecież to kompletne bzdury narażające na konsekwencje karno skarbowe z US. Też wciskasz naiwnym to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsekwencje karno skarbowe? nie bądź smieszny pisząc takie bzdury . Jeśli tak jest jak mówisz to firmy marketingu sieciowego nie miały by miejsca istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja nie zarabiałbym tego co mam , i nie rozliczałbym się z urzędem skarbowym oddając pit. po prostu żenada antymlmowce nie mający pojęcia co to jest i o co w tym chodzi , za robotę lepiej się weźcie ludzie , bo polacy to tylko jedną mają zdolność narzekania , użalania się nad sobą , mający pretensje do wszystkich i świata tylko nie do siebie za swoje nieudacznictwo śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam MLM jest cudowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zostać konsultantką , ale nie mam jeszcze 18 lat , czy może mi Pani pomóc? proszę się odezwać na adres e-mail michalina1996@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za błąd w e-mail michalinaZ1996@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fm jest spoko ale znam inne lepsze MLM-y w ktorych mozna zarobic duzo wiecej przy mniejszym nakladzie pracy no ale Polaczki to i tak nie maja szans w jakimkolwiek MLM-ie z takim pesymistycznym podejsciem. I dlatego za granica ludzie kosza grubą kase w MLM a w PL MLM dopiero raczkuje. x Wina Tuska albo bezmozgich ludzi ktorzy jako jedyne zrodlo pieniedzy widza tylko i wylacznie etat w jakiejs lepszej lub gorszej firmie i tak do 67 roku zycia a pozniej nic tylko sie cieszyc z mega wysokiej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zapraszam do współpracy z FM Group. Jestem z okolic Gdańska i pomogę każdemu kto wykaże chęć działania właśnie w tym systemie. Z góry dziękuję za wszystkie negatywne opinie, ponieważ wiem, ze takie się zaraz posypią :) Zapraszam na stronę www.pieknoiuroda-fm.pl k.scibor@op.pl Zostaw do siebie numer telefonu a na pewno się z Tobą skontaktuję. Pozdrawiam, Karolina Ścibor Lider FM Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
negatywne opinie sa tylko od tych ktorzy nic nie wiedza o MLM, hejterow i ogolnie ludzi glupich. A powiedzienie jest takie "Jesli w MLM ci sie nie udało, to znaczy ze za mało sie starałes/as"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Chciałabym zostać konsultantką. Jestem już w oriflame ale słyszałam , że u was są bardzo dobre produkty. Proszę o szybką odpowiedź Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last time on kafe
Fm jest fajne. Polecam. przy odpowiednim zaangazowaniu mozna stworzyc dobre zrodlo dodatkowego dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinMM
Jak już sprzedajesz w Fm dodatkowo możesz polecać ten produkt: www.argangroup.pl/sdgciqbpm/Start nie musisz nic podpisywać wystarczy działać online, bez zobowiązań i dodatkowych kosztów jak zakup startera tylko zwykła rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo też możesz drogę pozamiatać, tylko miotłę w dvpę trzeba wkręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×