Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscmalina

stepper odchudzi uda

Polecane posty

Gość goscmalina

witam mam pytanie czy stepper pozwoli mi schudnac z ud? Mam 59cm w udzie przy 160 wzroscie. Po wewnetrznej stronie mam tluszczyk Bardzo bym chciala wyszczuplic te uda zeby nie bylo wiecej tluszczyku. Czy stepper pomoze mi schudnac w udach? Prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
żeby spalił się tłuszczyk to trzeba się więcej pomęczyć jednak. steper wyrobi, wymodeluje mięśnie nóg. ale żeby naprawdę zrzucić z nóg to rowerek, bieganie, dużo skakanki. niestety tak to się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, ja ćwiczę na stepperze skrętnym i uda stają się coraz szczuplejsze. Owszem są bardziej umięśnione, wyglądają o niebo lepiej. Cm spadają, polecam stepper. Regularne ćwiczenia na nim naprawdę działają, na początku uda mogą trochę spuchnąć ale póżniej będą już "chudnąć". Tylko nie zapomnij o rozciąganiu po ćwiczeniach-co najmniej 10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gummowa
ja tez lekko schudlam na steperze, kupilam do domu i cwiczylam tak rekreacyjnie, codziennie po 30 min i po kilkunastu dniach zobaczylam efekty, nie zmienialam diety za bardzo, tylko zaczelam pic wiecej i łykac figura extraslim. Umięsniłam tez nogi, ale tak fajnie, wygladaja o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×