Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tromba bomba

Dyktat na forum

Polecane posty

Gość Tromba bomba

Zauważyłam, że na tym foro prym wiodą kobiety zranione i walące na odlew. O obrażaniu i wulgaryzmach nie wspomnę. Ich główne poglądy można wypunktować : 1. Rozpadu małżeństwa zawsze winny jest facet. Nawet jeśli żona np. miała kochanka, to z jego winy i nie ma prawa jej rzucać.Co więcej nawet jeśli żona odeszła, a facet nie ma prawa układać sobie życia , bo jego potencjalna partnerka to w najlepszym razie kochanka. 2. Seks w związku nie jest ważny. W sytuacji jeśli kobieta odmawia seksu, facet ma całować jej stopy bo raczyła mu urodzić dzieci. 3. Facet nie ma prawa być niezadowolony jeśli np. kobieta mu się roztyje, bądź zaniedba bo ma całować jej stopy bo raczyła urodzić mu dzieci i teraz ma inne sprawy na głowie ( dom, dzieci, które niektórym kobietom pochłaniają całą energię życiową) 4. Facet musi być z kobietą do śmierci, bo ma z nią ślub i raczyła urodzić mu dzieci. To tak w skrócie, wiem, że to kobiece forum, ale takiej dyskryminacji facetów jak tutaj dawno nie widziałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj się lepiej, że chciałaś tą wypowiedzią uwieść jednego z naszych zacnych forumowiczów (ideałów społecznych) a nie mydl oczu obrażając kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tromba bomba
Ani mi w głowie uwodzenie, a nie piszę o wszystkich kobietach ani ich nie obrażam, jedynie o poglądach niektórych z nich. Swoją drogą jeśli uznałaś, że obrażam kobiety tym co napisałam to tylko znaczy, że tak całkiem bez racji nie jestem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ Tromba-Bomba, że na forum piszą również mężczyźni skrzywdzeni przez kobiety, ale odpowiem tobie krótko: 1) Rozpadu małżeństwa ZAWSZE winna jest osoba zdradzająca bo: - jeśli zona się roztyła po urodzeniu dzieci to jest powód do zdrady ? - małżeństwo nic nie łączy to jest powód do zdrady ? - Misiu nie czuje motyli w brzuchu to jest powód do zdrady ? - pierdu pierdu to jest powód do zdrady ? Dorosły człowiek różni się tym od zwierzęcia, że myśli, czy problemem jest powiadomić małżonka, że chcę się rozwieść,bo.... Nieważne czy kobieta czy mężczyzna - ważne jest jeśli chcesz z kimś zacząć na nowo życie - zakończ z kimś stare i nie korzystaj z usług 2 osób na raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu jest takich mężów co to jak nie daj Bóg nieszczęścia dziecko jest niepełnosprawne to zabiera d**ę w troki i w nogi a kobieta zostaje sama z tym nieszczęściem i nie zostawia nie ucieka tylko się opiekuje i kocha bo to jej dziecko.Nie mówię że wina jest tylko facetów ,ale w większości to oni są winni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×