Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajdaka

niemowlę pije bardzo mało mleka

Polecane posty

Gość gość
Moja mała ma 4 miesiące jest na mleku bebiko od pewnego czasu strasznie się wierci przy piciu rusza głową ciężko ją utrzymać a co najlepsze z ledwoscia wypija 60 nawet zdążą się że 30ino pije co 3 godz raz w nocy wypija 90 i to by było na tyle czy te mleko mogło jej przestać smakować je już prawie miesiąc i było wszystko ok a teraz więcej mleka wylewa niż ona wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaannaa
Witam. Mój 5-miesięczny synek wypija mleka 400 ml na dobe. Pije tylko rano ,wieczorem i w nocy. W dzień zje 2 razy kaszke po 150 Sinlac(ponieważ jest alergikiem-ma skazę białkową) obiadku ok 160-180 ml do tego słoiczek deserku. Dodatkowo pije soczki, herbatki. I co najważniejsze jest bardzo pogodnym dzieckim jednakże bardzo mało przybiera na wadze. Dziś ma dokładnie 5 i pół miesiąca a waży dopiero 6200 urodził się z wagą 3150g. gdy zamiast kaszki deserku chce mu wcisnąć mleczko kręci głową- uwielbia wszystko na gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaNiejadka
Moja corcia skonczyla wlasnie 5 mc. Przez pierwsze 1.5mc jadla nawet wiecej niz powinna. Przybierala pieknie. A potem masakra- nagle. Rozne butelki, mleka, pozycje karmienia, zabawianie, lekarze, badania, podciecie wedzidelka pod jezyczkiem.... no cuda na kiju. Karmie ja 9-10x na dobe( je tylko mm poki co), na jedna porcje zjada 30-60, czasem 90. Swietem jest jak na spiocha wciagnie 120. Ogolem dziennie zjada miedzy 600-700. Wg Nan 1powinna juz ponad 1000. Zaden lekarz nie potrafi nam pomoc. Wszystkie badania wykazaly ze jest zupelnie zdrowym dzieckiem, ma prawidlowy odruch ssania, bardzo dobrze sie rozwija, jest zywa, usmiechnieta i zadowolona. Rzadko marudzi. Urodzila sie 3660 a teraz wazy 6300. Jest na minimum przybierania. Ogolnie wyglada to tak jakby poprostu nie byla glodna lub zainyeresowana jedzeniem. Zje jak od linijki 60 i wypycha jezykiem butle, orzewraca sie na brzuch, albo placze ze zlosci ze dalej walcze o kolejne ml i daje jej na sile. Boje sie wprowadzac rozszerzenie diety, jesli nie bedzie chciala jesc i tego to juz calkiem osiwieje. Po nocach snia mi sie te ml, w nocy zrywam sie ze strachem ze zaspalam na karmienie bo karmie ja co 2h-2.5h. A jak zaspie to rycze bo nie moge sobie darowac ze ml przepadly.... schiza straszna. Pocieszajace jest ze nie tylko u nas tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mamy Niejadka. Mam ten sam problem z coreczka. Ma 1,5 miesiaca. Na poczatku ladnie jadla i przybierala na wadze i nagle zaczela jesc bardzo male ilosci 30-60ml, czasem 80. Razem na dobe ok. 500ml. Troche zje a potem wykreca sie, odgina zeby tylko smoczek puscic. Na spiaco tez bardzo ciezo nakarmic bo nie ssie. Jestem zalamana i nie wiem co robic. Aktualnie jestesmy drugi raz w szpitalu bo mala nie przybiera na wadze. Wyniki ma bez zarzutu. Beda kierowac nas do kliniki zaburzen metabolicznych na dalsza diagnostyke i konsultacje z neurologopeda. Mala je Bebilon 1 i dobrze toletuje w sensie kupki, wysypek tez zadnych, ulewan tez nie. Zastanawialam sie nad zmiana mleka bo moze jej nie smakuje ale boje sie ze bedzie problem z zaparciami i calkiem przestanie jesc. Przez ostatni miesiac kupilam chyba wszystkie butelki smoczki na rynku. Na poczatku jadla z butelki Lovi ale raptownie zaczela sie krztusic jak z nich pila. Tydzien jadla pieknie ze smoczkow nuka ale teraz i z nimi ma problem. Tez karmie co 2-2,5 godziny. Podczas karmienia mala zasypia musze ja caly czas pobudzac i wpychac jak sie da zeby cos polknela. Nie wiem co dalej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie karmicie piersią tak malych dzieci? Wtedy nie ma znaczenia ile zje, nie wazne jaki smok, czy mleko podpasuje. Troche niestety same ukrecilyscie bicz na siebie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Hej ja mam taki problem że moja mała urodziła się duza bo wazyla 4080gram teraz ma prawie 4 miesiące i waży 7 kg, wprowadziłam jej do diety kaszle ryżowa,  je ja chętnie,  z rana jak się przebudzi pije 150 ml mleka ale co z tego jak po tym pierwszym mleku i po kaszce nie chce już pić,  wypija ledwie 30 ml i uleje jeszcze troche , jak jestem z nią na kontroli u pediatry to mówi że prawidłowo przybiera . Najbardziej martwi mnie że wypija łącznie 600 -700 na dzień i trochę kaszki . Co sądzicie zmienić lekarza , nieartwic się czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×