Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mentos863

wesele w okolicy Jaworzna

Polecane posty

Gość mentos863

Witam, Szukamy na sali weselnej na ok. 110 osób w okolicach Jaworzna. Czy może ktoś coś polecić? Nie potrzebujemy raczej pokoi dla gości. Póki co oglądaliśmy MAGNAT w Jaworznie - sala bardzo ładna, jednak słyszałem różne opinie dot. jedzenia. Dzisiaj wybieramy się do Stelli w Chrzanowie. Nie ukrywam jednak, że im bliżej tym było by lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
White Horse w Jaworznie, restauracja znajduje sie przy stadninie koni. Jakoś od wakacji ma nowego właściciela. Szczerze mogę polecić, niedawno byłam tam na Andrzejkach, zabawa świetna, jedzenie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A much końskich dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimage
Zapraszamy na VIII Śląskie Targi Weselne Jaworzno, HWS ul. Grunwaldzka 80 Niedziela 11. stycznia 2015 w godzinach 10 – 17 Ósma edycja Śląskich Targów Weselnych odbędzie się po raz pierwszy w Jaworznie już 11 stycznia 2015 roku. Targi organizowane przez agencję Bimage.pl od wielu lat są doskonałą szansą na zaprezentowanie firm z branży weselnej. Jest to też miejsce, gdzie przyszli nowożeńcy, mogą w jednym miejscu załatwić wiele spraw na ślub i wesele. Specjalne promocje przygotowała już na targi firma Film-wesele.pl, która każdej Parze zamawiającej usługi na jej stoisku na targach zwraca 200 zł. Nasze targi zostały odwiedzone przez tysiące Par ze Śląska oraz Małopolski, a ich liczba rośnie sukcesywnie z każdą edycją. Działasz w branży imprezowej i pragniesz poszerzyć grono swoich klientów? Nie zwlekaj - weź udział w naszych targach weselnych! VIII Śląskie Targi Weselne organizowane są przez agencję Bimage.pl z Olkusza, która zorganizowała już 20 imprez targowych w Małopolsce i na Śląsku oraz specjalizuje się w organizacji eventów i reklamie. www.facebook.com/Weselne www.jaworzno-weselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam takiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną salę weselną ma restauracja www.kameleonrestauracja.pl. Jest nowoczesna, elegancka i posiada sporo miejsca do tańczenia. Dodatkowym atutem jest miła obsługa i dobra lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a miasta ościenne? Bo w Dąbrowie Górniczej jest super sala, Zajazd Kwadrat. I jeśli o mnie chodzi to jedno z najlepszych miejsc na wesele na Śląsku. Podjedźcie bo daleko nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×