Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość altetka

jak powiększyć wąski przedpokój

Polecane posty

Gość altetka

dziewczyny, mam problem. w moim nowym mieszkanku jest dość wąski przedpokój i bardzo nieforemny. wcześniej była to po prostu kawalerka z ogromnym pokojem i aneksem, ale poprzedni właściciel podzielił ją ściankami kartonowo-gipsowymi na 2 pokoje, łazinekę i przedpokój prowadzący do otwartej kuchni. Nie mam teraz kasy na przebudowę, a muszę mieszkanko jakoś zagospodarować. Postanowiłam nieco ten przedpokój powiększyć za pomocą tapety w poziome pasy (na całej ścianie, na której są drzwi i lustra na tej samej ścianie zaraz po prawej stronie od drzwi. reszta ścian utrzymana w delikatnej szarości. I teraz moje pytanie. Chce kupić naklejkę ścienną (białą) i dać ją nieco w głębi przedpokoju na ścianie ukośnej (coś jak home sweet home itp) a zaraz za drzwiami przykręcić płaski wieszak z płyty drewnianej w kształcie drzewa z kołeczkami na ubrania, bo wieszak wolnostojący zbyt dużo miejsca tam zabiera. czy to nie będzie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goch_a
mi bardzo się podobają fototapety, które dają efekt takiej trójwymiarowej przestrzeni i wydaje mi się że taka by pasowała, powiększy optycznie pomieszczenie i nada mu fajny klimat, w internetowym sklepie znajdziesz http://www.knor.pl/fototapety - mają ogromny wybór wzorów, możesz zamówić pod wymiar, a sam montaż jej nie jest trudny, nie trzeba tu żadnego fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacanimfa
Do powiększenia nadają się tapety trójwymiarowe czyli 3d, ponieważ mam podobny problem to postanowiłam się udzielić, zastanawiam się nad wzorami tutaj dostępnymi http://www.dekorolka.pl/fototapety-3d choć wolałabym poznać też zdanie innych kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×