Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona brata

Zawsze bede tylko żoną ich brata

Polecane posty

Gość gość
Matka polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zony moich braci sa tylko zonami moich braci...Czy na zawsze-kto wie .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z tym żartem że brat męża też by mógł się postarać, to nie było miłe. Nie wiesz z jakiego powodu nie mają dzieci, tez kiedyś do mnie tak mówiono, a ja nie mogłam zajść w ciążę, było mi bardzo przykro. Wydaje mi się że jesteś bardzo zapatrzona w siebie, owszem może Ci się tak wydaje, i nie wykluczam,że jak urodzę to podobnie będę myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Z takiego powodu że ona ma spiralę dla kobiet, które jeszcze nie rodziły. On zażartował i ja zażartowałam proste proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Albo głupie zachęcanie na pójście na piwo. Kiedyś wychodzili raz w miesiącu ale teramamy dziecko więc po huj ,,No to stary kiedy idziemy na jakieś piwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Jak chce dziecko to niech wyciągnie sobie spiralę. Wielka pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego maz ma nie wyjsc raz w miesiacu na piwo majac dziecko?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma spirale to raczej nie chce dziecka:D:D To musi być prowokacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Bo mamy dziecko. Ja nie wychodzę i jakoś żyje. Tolerowałam te wypady, powroty o 5 nad ranem, ale teraz mamy dziecko i obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Ma spiralę, bo nawet rozmawiała o tym z dziewczyną szwagra, bo tą jego dziewczyna też chce sobie założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to p**do obchodzi????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisałam, że skoro ma spirale to nie chce mieć dziecka, chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
No czyli przykrości im nie zrobiłam. Ona kompletnie to olała ona taka jet a on odpowiedział mi nie miło. No ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A myslalam, ze to legendy, osoby ktore wypominaja innym ze powinni miec dzieci. Autorko - dzieki, udowodnilas ze naprawde istniejecie. A co do tematu, to powtorzyc tylko mozna - nie jestes pepkiem swiata, ale mamy nadzieje ze to hormony i ci przejdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
No czyli przykrości im nie zrobiłam. Ona kompletnie to olała ona taka jet a on odpowiedział mi nie miło. No ale cóż. Dla mnie nie miło było usłyszeć od niego że dziecko nie jest jego brata, albo że mój syn jest zmaistrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co - dziecko ci się urodziło, wiec masz obowiązki, w związku z czym proponuję przestać obrabiac d**ę rodzinie i zając się tym, czym powinnaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamka
Autorko tematu, myślisz że twoje dziecko to pępek świata i każdy ma skakać jak małpa koło niego i achy,ohy głosić jaki piękny, jak pruknął,jak beknął. Nie cały świat się kręci wokół ciebie i twojego dziecka. A oni to pewnie już jak w ciąży byłaś to cię mieli pewnie dość bo zachowywałaś się jak królowa i twierdziłaś że ci się wszystko należy i mają koło ciebie skakać. Tekst żeby też się postarali to zdecydowanie nie na miejscu. Co cię to interesuję tępa strzało czy się starają. Pacz się na siebie. Nie dziwie się że rodzinka nie przepada za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
On ma być chrzestnym więc zainteresować małym powinien się. Nie chodzi o pieniądze tylko o zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Albo odwrotnie - nie interesuje sie, wiec nie powinien byc chrzestnym. Nie wiem czy wiesz, ale malo kogo raczej kreci bycie chrzestnym, ale tak wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Żona szwagra z dziewczyną szwagra rzeczy sobie pożyczają, kosmetyki razem kupują wszystko razem na fitness też razem chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamka
Weź dziewczyno przestań pisać pierdoły. Tobie to chyba coś na mózg siadło. JESZCZE RAZ NAPISZE. TWÓJ BACHOR NIE JEST PĘPKIEM ŚWIATA. Ty się lepiej swoim dzieckiem zainteresuj a nie sieć na kafe i nie pisz pierdół. Twoja rodzinka ma z tobą przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No to widocznie cie nie lubia, z jakichs przyczyn. Zachowaj sie godnie i nie blagaj o uwage i sympatie ludzi ktorzy maja cie gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Mąż się uparł, że on ma być chrzestnym. Zobaczył go i poszedł do pokoju z mężem. Ona jeszcze chwilę była ze mną i poszła do nich. Nie wziął go, on płakał ja byłam w ubikacji ani ona ani on d**y nie ruszyli. Moje dziecko teraz śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że jesteś po prostu zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooo
pogadaj o tym z mezem tylko tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona brata ,Ty jesteś chyba taka trochę zacofana ,brakuje Ci taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×