Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona brata

Zawsze bede tylko żoną ich brata

Polecane posty

Gość zona brata
Na porodowe odwiedzili mnie tylko moi rodzice, teściowa i mąż i nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooo
pisze jeszcze raz pogadaj otym szczerze z mezem... moze on zna powod takich relacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo jaka ty biedna, że nikt się Tobą nie zachwyca, że dziecko urodziłaś nikt cię w szpitalu nie odwiedził straszne. Autorko jeśli to nie prowo to jesteś żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Nie wiem czy on zna powód dlaczego tak na mnie reagują. Ale k***a to.jest idiotyczne. Głupie ,, Przemek coś ten Mikołaj nie podobny do Ciebie" ,, Pokaż braciszku coś tam zmajstrowal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoooooo
u nas tez sie tak gada jak sie dziecko urodzi powinnas na to odpowiedziec nie jest podobny do Przemka bo to listonosza i zrobic odpowiednia minke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamka
A może autorko jesteś Ślązaczką. Oni mają tam takiego świra że jak ktoś nie oglądnie dziecka po porodzie to wielka obraza majestatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Nie jestem ze śląska. Nie mówił tego do mnie tylko do męża i się nabijal. To on ma zero taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada pytac kogos o dziecko - moze nie moga zajasc a ty wypytujesz jak porąbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Ona ma spirale i sie z tym nie kryje. Wiec zajsc w ciaze nie cgce skoro ją ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubią cię prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem co napisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie nie da lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Dzisiajzaprosili nas na imprezę !!! Z miesięcznym dzieckiem. Rozumiecie to !!! Malutkie dziecko a ja mam na imprezę jechać. No chyba coś z głową mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Jeszcze jak pozapraszali wszystkich znajomych to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie bardzo rozumiem o co tym topiku chodzi, bez względu na to kim jesteś, nie jesteś członkiem ich rodziny tylko kimś z zewnątrz obcą kobietą. Ja również jestem żoną brata i nie jest w tym nic dziwnego, nawet teściu nie krył się z tekstami typu, że jestem obcą kobietą i nie chce bym kręciła się po jego domu, a tym bardziej z dzieckiem jego syna- cytuje zupki, etc. nie są miele widziane w jego kuchni. Nie powiedział mi tego wprost, ale niestety usłyszałam tą rozmowę będąc w toalecie :) Takim sposobem mieszka teraz sam , a mojej sympatii jak się domyślasz nie zyskał i nie zamierzam o nią zabiegać dla mnie to też obcy facet i toleruje go i jestem miła dla niego tylko dlatego, że to ojciec mojego męża i nie zamierzam go zapraszać do siebie, ani podawać mu obiadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
A żona szwagra ma takie relacje z tesciami że oni nie traktują ich jak obcą kobietę tylko córkę. Często oni zapraszają rodziców męża na obiad itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny, trzeba żyć własnym życiem i cieszyć się tym co się ma. Po co tobie szwagrowie, jak masz męża i swoich znajomych, koleżanki. Z szwagrami nie porozmawiasz jak z koleżanką po co zabiegać o takie relacje i martwić się tym, że Ciebie nie tolerują. A co do dzieci, obce dzieci to nie własne dzieci, ty kochasz je na życie inni obserwują z ciekawością i wracają do własnego życia, tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Żona szwagra jak i z moim mężem tak i z szwagrem ma bardzo dobre relacje. Szwagier jest bardzo za nią chodzili razem do szkoły, razem imprezowali i dogaduja się bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka urodziła i zrobiło to na niej tak piorunujące wrażenie że do tej pory sądzie że to największe co może osiągnąć kobieta i dziwi się że inni tak tego nie widzą :D. Autorko ja jestem matką z 10 letnim stażem więc uwierz że minie ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata
Mały dzisiaj nie przespał nocy. Zadzwoniła do mnie żona szwagra i ja jej opowiadam jak to maly nie dal mi spać a ona na to że sie dziś wyspała i spała do 11. Ni dzieki. Brak taktu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes przewrazliwiona na swoim punkcie i myslisz ze wszystko bedzie krecilo sie wokol twojego nowo narodzonego malenstwa.... to wywnioskowalam z twoich wpisow i mysle ze to sa znaczace powody dlaczego tak do ciebie podchodza!!! moja rada zluzuj sie malenka a wszystko sie pouklada bo tak napprawde dla ciebie Mikolaj to caly swiat a dla nich poprostu noworodek i nie beda sie nad nim spuszczac. sama wku..... mnie takie mamuski i olewam je po calosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anutkaaaaaaaaaaa
K***a co za durne prowo.Ja nie wiem po jakiego c***a wy z tym czymś piszecie?? albo to jakaś psychopatka albo po prostu jakieś znudzone dziecko bo inaczej tego nie potrafię ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACHOR TO MOP NA CMETARZ
WYSRAŁAŚ DRACEGO RYJ MOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale ty belkoczesz :D ok kilka rad dla ciebie: 1. nigdy nie sugeruj ludziom, zeby starali sie o dziecko, nie pytaj "kiedy nastepne" bo to swiadczy o braku kultury, zasciankowosci, wscibstwie i glupicie. nie wolno tego robic, chyba ze chcesz, zeby posadzono cie o prostactwo. jesli nie rozumiesz dlaczego nie wolno takich rzeczy wygadywac, to po prostu naucz sie tej regulki na pamiec. 2. niecstaraj sie o czyjas uwage na sile. wiem, ze to boli, kiedy czujesz ze nie jestes akceptowana, ale im batdziej sie starasz, prrzejmujesz i nakrecasz, tym jest gorzej. olej, wyluzuj, odpusc, bafz soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bełkot...ona była z nim i nich i jak ona powiedziała do niego ze tamta poszła to oni razem poszli z tamtymi i ona mi mówi że tamci nie ida a ja wiem ze ida bo przecież tamci chcą a ja nie chce i nie mogę iść z nimi tylko z tamtymi....omg coś w tym stylu.masaaakraaaa styl z zerowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubią cię, bo jesteś glupia, źle wychowana i nie umiesz się wyslowic.Widac,ze brakuje ci wyksztalcenia i obycia.Kojarzysz mi się z taką durną, pyskata typiara z osiedla, co to do każdego ma jakieś "ale".Też bym nie chciała kogoś takiego w rodzinie.Bądź wdzięczna, że w ogóle cię tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, nie przeczytałam tego starego gnoju. Jedna uwaga: nie docinaj komuś, że ma mieć dziecko. NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esli to niee prowo, To temat i laska sa hitem miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, z pierwszej wypowiedzi wnioskuje ze nie jestes Polka, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam innych odpowiedzi. Dziewczyno,czy ty przeczytałaś co napisałaś? tego się czytać nie da, tyle błędów. Jak napiszesz to jeszcze raz, to może będzie można bardziej zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×