Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobic tak moj 1 raz

Polecane posty

Gość gość

Mam 18lat jestem prawiczkiem a ona ma 16lat i Nie jest juz dziewica. Niech ktos napisze czy zrobic z nia tak;?: najpierw pocalunki wiadomo potem sie rozbierzemy zaczne ja calowac wszedzie i dojde do stop i jej wylize stopy jak mi pozwoli potem ja poprosze o loda jak mi zrobi to ok a jak nie to niech mi zwali potem ja jej minetke i wkoncu w nia wejde. wszystko bez zabezpieczenia. skoncze na jej brzuchu lub pupce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz, człowieku? Lizanie stóp to samo zło i pójdziesz za to do piekła! Zbereźniku jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh trudno to pojde. ale chodzi o to czy reszta jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spamujesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz sobie wszystko na kartce,żeby ci się kolejność nie p******a,bo maże dojść do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie elementy jak lizanie stóp czy kończenie na pupie/brzuchu są opcjonalne, przy pierwszym razie, kiedy emocje silą rzeczy są większe może się na to nie decyduj. Nie wiem jaka Twoja partnerka jest, ale większość kobiet nie lubi, jak się im mówi, żeby zrobiły loda. Sam wyczujesz czy ona się do tego zabiera. Jeśli nie, to znaczy, że nie ma ochoty, nie zmuszaj jej. Sygnały będą czytelne, nie obawiaj się, skup się na tym, żeby było wam przyjemnie, na niej, zrób tak, żeby czuła, że CI na niej zależy, że Ci się podoba... Instynkt prowadzi, sam zobaczysz, bez spinki ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×