Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buleparte

oddalony wniosek o obnizenie alimentow

Polecane posty

sprawa wyglada tak-byly placacy na blizniaki 1000 zl miesiecznie (16 letnie) nabral kredytow na ponad 70 tys i chce obnizenia ich do 300 zl.bylam w sadzie wczoraj i sad oddalil wniosek jego na posiedzeniu niejawnym ale zobowiazal mnie do odpowiedzi na ten wniosek..i moje pytanie -sad oddalil wniosek bo jak stwierdzil nie dal wiary zeznaniom bylego -to dlaczego ja jeszcze musze na ten wniosek odpowiedziec?moze ktos sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd pyta bo być może ex uzgodnił obniżenie tych alimentów z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaa,...dziekuje za odp....no chyba bym byla nienormalna gdybym sie na takie cos zgodzila...dobre he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obniżenie alimentów argumentował wyłącznie nabraniem kredytów? Sąd wysłuchał zeznań byłego na posiedzeniu niejawnym... A ciebie nie wysłuchał? Chociaż byłaś w sądzie? Czy te bule parte masz na rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie logowac----czytaj ze zrozumieniem....byly wzial sobie adwokata adwokat napisal jego zeznaniai wyslal pozew o obnizenie alimentow do sadu...sad przyslal mi jego pozew ..ja mam na odpowiedz 30 dni-ale postanowilam ze zobacze co jest w aktach -on zlozyl pozew w lutym .sad mi przyslal w lipcu i w lipcu na niejawnym posiedzeniu sad odrzucil jego wniosek bo jak stwierdzil nie dal wiary jego zeznaniom czyli tym co napisal w pozwie o swojej sytuacji -mam kopie jego 2 kredytow i umowy na telefony komorkowe.sad jeszcze nie wyznaczyl daty rozprawy -dopiero ja wyznaczy jak ja odpisze na pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×