Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telefon1111111

jaki telefon polecacie

Polecane posty

Gość telefon1111111

Czego oczekuję: 1. zwykły telefon ze zwykłą klawiaturą, klasyczny, nie rozsuwany, nie qwerty, nie smartfon, nie dotykowy. 2. telefon przede wszystkim do rozmów i smsów. 3. dobrej jakości, solidna obudowa (żaden plastik) i nie gumowe przyciski. 4. aparat min. 5mpix. 5. dobra jakość muzyki, wejście jack. 6. ma się nie zawieszać, nie resetować, nie przerywać połączeń, w miarę dobra bateria. Chodzi mi o prosty telefon, który się nie będzie psuł... Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkKrk93
Na https://telefonik.net.pl/ masz mnóstwo zestawień telefonów pod względem różnych parametrów. Od siebie polecam coś ze średniej półki od LG. Sam używałem do niedawno G6 i byłem zadowolony. Nie odstaje niczym od dużo droższych telefonów, naprawdę do normalnego użytkowania w pełni wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorin

Myślę, że warto abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta Manta który zaskakuje również w zakresie smartphonów. W końcu niezła jakość wykonania (jak np. w telefonach pancernych Rocky), do tego działają na nowych systemach android i wcale nie odstają od konkurencji pojemnością, aparatem itd. a cenowo są dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacca

Jak dla mnie najlepszy okazał się BlackBerry Key2. Dla mnie to tel idealny. Szybko pracuje, nic się nie wiesza, mam miejsce na ogrom danych, dual sim. Do tego ma fajny, nowoczesny design. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleka

No właśnie któryś raz obiła mi się już o uszy dobra opinia o tym telefonie Key2 od BlackBerry. Coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad zmianą swojego wysłużonego smartfona. Powiedz, na jakim systemie on działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×