Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lavenda99

Niedroga pralka

Polecane posty

Gość lavenda99

Hej. Byłby ktoś w stanie polecić taką z wsadem najwyżej 5-5,5 kg, do 1000 zł? Wiadomo, żeby była cicha, w miarę energooszczędna. Czy można znaleźć coś porządnego za taką cenę? Proszę o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tysiaka to już bosha znajdziesz na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiasza
ja mam pralkę Whirlpoola i bardzo ją sobie chwalę. Mają też modele compactowe także polecam się zapoznać się z ich ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizzana
Ja też mam pralkę tej firmy. Kosztowała niewiele ponad tysiąc i działa bardzo dobrze, jestem z niej bardzo zadowolona. Przynajmniej mogę prać bez obaw każdy rodzaj tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krutszynka4
Polecam pralki LG, można znaleźć dobre modele już od 1000 zł. Ja kupowałam w sklepie internetowym w promocji. Sprawuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankka1802
Ja kupiłam kilka miesięcy temu kompakt whirlpool i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma świetne programy i bardzo dobrze pierze delikatne tkaniny, nic się nie niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililililil
No proszę, ja też ma Whirpoola :). Kosztowała chyba 1100z maleńkim haczykiem, klasa A+++, nie mam jej zbyt długo, ale jestem póki co zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskarra
Whirlpool robi dobre, solidne pralki, które wytrzymują długo i mają dobrze dopasowane programy. Sama korzystam już od dawna i uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankka1802
Jestem tego samego zdania. Jeszcze ani razu nie narzekałam na swoja pralkę. Bardzo ważne dla mnie jest to, że jest cicha podczas pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymaskka
Z niedrogich pralek mogę polecić LG model LG F 1091 LD. 5 kilo pojemności i klasa A++. Zwykła dobra pralka, mam ją już 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulenka
Ja za swoją pralkę whirpool otwieraną od góry dałam niecałe 900 zł. Chcę ją jednak oddać rodzicom, bo im się popsuła, a sobie wziąć jakąś otwieraną od frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka_mówie_ci_ze
Ja też polecam Whirlpoola, działa niezawodnie od lat, a spokojnie w tej cenie coś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfina45
My z mężem kupiliśmy LG, bo najdłuższą gwarancję na silnik. Większość pozostałych funkcji aż tak bardzo się nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też dostałam 10 lat gwarancji na silnik, ale nie spodziewałam się, że pralka tak cicho będzie prała. Pierwszy raz zrobiłam prania bez wariacji podczas wirowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjannan
Ja dopłaciłam za przedłużenie gwarancji na 5 lat. Często jest taka możliwość przy zakupie sprzętu. Korzystam z whirlpoola i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam, czy ma ktoś z was Haiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whirpoola unikaj jak zarazy,to kompletny szajs.Zaraz jak skończy się gwarancja wszystko za przeproszeniem szlag w niej trafia.Wiruje jak helikopter,wyje,źle dopiera. Przeklęłam tę pralkę.A serwis do du......!!!!!Teraz kupłam Simensa,mam ją już 5 miesięcy,jest ciuchuteńka,wspaniale dopiera i niedrogo zapłaciłam,może dlatego,że była w promocji 980 zł.Poszukaj wokół siebie o boshu też się dobrze wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam beko- po kilku miesiącach się popsuła . Teraz od prawie 2 lat mam indesit - cicha, energooszczędna ma małe gabaryty ale pakowna jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszzzzs
mogę tylko polecić amikę, bo mam taką pralkę i dobrze działa - a kosztowała 795 zl w markevcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie LG działa już kilka dobrych lat, ale przydałoby się wymienić na bardziej nowoczesną , z praniem parowym, 6 motion, no i silnikiem linearnym na który dają aż 10 lat gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wszystko boscha, ale pralke mam whirlpool bo jak kupowalismy, to mielismy dolek finansowy. kupilismy ze 3 lata temu, jak na razie ok, raz byl jakis drobny problem (z naszej winy, moneta sie gdzies zaklinowala). Mieszkamy na zapadlej wsi, a gosc przyjechal, wsyztsko naprawil, ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśśkka
Ja korzystam ze swojej pralki już bardzo długo. Po okresie gwarancji nic mi się nie zepsuło, zawsze wszystko było w porządku. Mam whirlpoola i teraz myślę o wymianie na lepszy model ale i tak zostanę przy tej samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akijjja
Ja z kolei stawiam na LG, mam sporo ich sprzętu w domu i z niczym nie mamy kłopotu. Teraz chcemy kupić lodówkę side by side taką jak widzieliśmy na tej akcji w Multikinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feniksa
Duśśkka popatrz sobie na pralki z 6-tym zmysłem, mają wiele fajnych programów, dobrze piorą i są bardzo ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśśkka
A Ty korzystasz z takiej pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikia87
przychylam się do zdania poprzedniczek: pralki Whirlpool mają wiele naprawdę przydatnych programów, są też modele compactowe idealne do małych łazienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samokja
Ja oglądałam pralkę z 6 Motion, można w niej prać delikatne ubrania, koronki, rzeczy z cekinami itp. Ta pralka lg dodatkowo ma sporo innych programów w tym pranie parowe, które najczęściej używam do odświeżania ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wellka
Bardzo długo szukałam pralki, która będzie pasowała do mojej maleńkiej łazienki- wszystkie były zbyt szerokie. Jak niedawno wyszły pralki compactowe firmy whirlpool od razu pojechałam do sklepu i obejrzałam. Są wąskie, więc bez problemu zmieściła się u mnie. Programy też są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkówna
Ja mam wąska parkę slim od LG, pralka jest ładowana od frontu jest smukła a mieści się w niej 6 kilogramów prania. Najbardziej mnie cieszy , ze mało padu pobiera i ma aż 13 różnych programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludkka52
Ja mam niewielką pralkę whirlpoola, ładowaną od frontu. Jest energooszczędna i również ma 13 programów. Są one bardzo praktyczne, dzięki czemu pralka w zupełności spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×