Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina piękno i uroda

budowanie własnej niezależności

Polecane posty

Gość karolina piękno i uroda

Gdy czytam informacje n/t pomysłów dotyczących emerytur oraz absolwentów szkół nie mogących znaleźć pracy lub pracy za 1500zł krew mrozi mi się w żyłach. Miałam szczęście, że na swojej drodze życiowej spotkałam osobę, która obudziła mnie z nieświadomości. Teraz wiem, że praca na etacie jest jedynie docelowym środkiem na zdobywanie pieniędzy lecz gdy przestajesz pracować pieniądze przestaną płynąć. Ciągle słyszymy o redukcjach w zakładach pracy i ja wiem że czasy się zmieniły. Postanowiłam poświęcić część mojego czasu na budowanie biznesu w marketingu sieciowym, który wg mnie jest niesamowitą dźwignią ekonomiczną. Jeżeli są osoby poważnie zainteresowane przyszłością swoją i swoich dzieci zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl Biznes ten po zbudowaniu zapewnia przychód pasywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu, srutu tu tu, gacie z drutu. Popatrz na obojętnie jakie forum ilu jest tobie podobnych żebraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina piękno i uroda
ok dzięki za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co :). Takie są fakty. A większość ludzi dostaje odruchu wymiotnego albo puka się w głowę na dźwięk słowa MLM. Nie ma chyba nikogo w tym kraju kto nie miał "przyjemności" mieć wśród znajomych lub rodziny takiego "biznesmena niezależnego" i każdy wie jak to wygląda i czym się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina piękno i uroda
wiadomo jak ktoś robi coś na siłę to psuje rynek. W marketingu sieciowym w parze musi iść edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej odwrotnie proporcjonalnie. Wystarczy spojrzeć kogo i na jakim poziomie skupia mlm. Tu jest jeden taki "diament", podpisuje się miedzy innymi sapienti sat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, raczej w tym kraju nie bedzie emeryturki i dochody pasywne dobra rzecz. Tylko mlm niedobra, po jakims czasie na znajomych patrzysz jak na kasiorke a i dochodu pasywnego nie ma bo zuczki z dolu rezygnuja i wciaz musisz zdobywac by na ciebie robili. A i perfumy FM bo o to pewnie chodzi (nie chce mi sie wlazic na strone) to taki kiepskiej jakosci produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to taki folwark w którym aby cokolwiek mieć, trzeba prędzej budować niż się wali. Pytanie tylko ile tak da się wytrzymać, zważywszy na fakt że przeciętny "niezależny biznesmen MLM" zarabia mniej niż przeciętny gimnazjalista dostaje kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służbiska boga
ogólnie mlm nie jest zle. Uczy przedsiębiorczości i jakiejs tam pracy. Wiadomo prestiży po tym nie ma - prędzej miotłą Cie przegonia ale jak ktoś jest np w szkole czy ma jakąś poważna grupę inwalidzką - brak nóg itd to zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-służbiska boga- Widać że poznałaś MLM z baaaardzo daleka! O ile w ogóle! To co piszesz ma wspólnego z prawdą tyle, co Tomasz Mann z baletem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób uczy przedsiębiorczości ?. Odwrotnie !, zabija przedsiębiorczość każąc bezmyślnie d*plikować /małpować/ uplina. Przedsiębiorczość to innowacyjność, oryginalność, kreatywność a nie małpowanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie macie wyżej przykład, sapienti sat. Tylko tacy jak on nadają się do MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tylko tacy jak on nadają się do MLM" No to jestem w dobrym towarzystwie i bardzo się cieszę!!! Bo biznes MLM od czasu swojego powstania stworzył więcej milionerów niż cały pozostały biznes za całą historię ludzkości! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"milionerów" takich jak ty oszustów, naciągaczy i żebraków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe ten sapienti to załosny typior jest. nikt go nie chce nikt go nie czyta tylko kazdy wysmiewa d*pek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych poznaniem prawdziwego stanu rzeczy odsyłam do specjalistycznych czasopism i portali wt biznesu MLM! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wyśmiewaniem jest tak jak w znanym rosyjskim przysłowiu - DOBRZE SIĘ ŚMIEJE TEN KTO ŚMIENIE SIĘ JAKO OSTATNI. A tym kimś będę właśnie ja! Zobaczymy jak im będzie wesoło na sali sądowej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie to my sie smiejemy folomeyev :D od zawsze a ty jestes tym kozłem ofiarnym :D juz dawno wiadome kto sie śmieje :D Z CIEBIE DURNIU HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny dureń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście biedaku :D Od kilku lat HAHAHAHAHHAHAHA :D głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, postrasz jeszcze, postrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było takie hasło na tego tępaka kiedyś: "nie strasz nie strzasz bo sie zesrasz " teraz juz tylko sranie mu pozostało jełopowi tłustemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dostarczenie kolejnych dowodów! :-D Skoro już tak ładnie dokładasz sobie, może podasz swoje namiary? O wiele szybciej dostaniesz wpierdoła! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podasz? Czyli, jest jednak tak że to ty srasz ze strachu!!! Bo skoro uważasz że nic ci nie grozi, to podaj swoje namiary. W czym problem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×