Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

kobiety nie równają się do Perłowej Królewny

Polecane posty

Gość prawdziwa prawda
wiec-ze udaj sie na jej zdobycie :) bo jak tak bedziesz zwlekal, to jeszcze inny sie zainteresuje i bedzie duze bubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już się zainteresował. I pewnie już Jej się ktoś dał we znaki, bo ostatnio usuwa przyjaciół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, ale nie pokażę :p Bo jeszcze ktoś "życzliwy", doniesie Jej, że zakładam o Niej tematy na kafe i będę miał pozamiatane . . . A jak wygląda? Perłowe włosy, delikatna krągła twarz, cieniutkie brwi, niebieskie oczy. Ot cała PK . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
pewnie, ze nie pokazuj foty na kafe, tutaj tyle prymitywow robi z tego uzytek, ze nie warto nic mowic o sobie, a juz nie daj boze cos pokazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa Prawda. Już jeden "gość" pytał się mnie o miasto, gdzie mieszka PK Podając dwa typy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
"detektywow" kafeteryjnych tez nie brakuje ;) a (jesli moge spytac) czy z ta sliczna niewiasta miales juz kiedys okazje rozmawiac, czy tylko podziwiales ja z daleka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
argen, ja rozumiem, ze co innego wyslac na poczte. myslalam, ze tu komus chodzilo, zeby dac link turaj do fotki. jedna moja znajoma kafeteryjna innej kafeteryjnej kolezance dala swoj namiar na n.k., myslac, ze to fajna osoba. a tamtej naszlo jakis much do nosa i tej mojej znajomej narobila jakiegos strasznego chamstwa, podajac publicznie na kafe linki do jej zdjec i info na n.k. brud i smrod byl z tego straszliwy, moja znajoma apelowala do redakcji kafe, nic nie wyszlo, usunela wiec konto i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka. Kiedyś wysłałem jej wiadomość, ale nie odpisała... Ale wiadomość nie była pytaniem, więc właściwie tak jakby nie oczekiwałem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa ta historia
A skad ja znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
aha. bo wiesz jak to jest, mozgloby ise okazac, ze przy rozmowie wyjda np. jakies roznice swiatopogladowe, czy inne niezgodnosci charakterow. ale mam nadizeje, oczywiscie, ze w waszym przypadku wszystko bedzie idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieciekawa ta historia
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię. Miałem proroczy sen parę lat temu (przyśniła mi się zanim ją zobaczyłem drugi raz w życiu, parę miesięcy po pierwszym, przy znikomym prawdopodobieństwie). Sądzę, że to znak od Boga . . . A poza tym ten sen był prorczy, c do innych aspektów mojego życia . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak to ona pewnie tez przesiaduje tyle na kafee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Kiedyś wkleiłem na kafe parę jej fotek. Potem ktoś pomarańczowy pisał podając szczegóły, których nikt przypadkowy znać nie mógł, nazywając mnie przy tym trollem... Dziwne... A jeszcze wcześniej ktoś pisał, że to o nieg chodzi. Pierwsze, co przyszło do głowy, to że ktoś robi sobie jaja. Ale za drugim razem mi serce zamarło . . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
a jak do niej zagadasz jak ja spotkasz? :) myslales juz z jakim tematem "uderzysz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem. Przydałaby się osoba 3cia :) Jeśli bezpośrednio, to chyba nie będę owijał w bawełnę i będę walił prosto z mostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
sytuacja wydaje sie troche trudna, bo ona, nie spodziewajac sie, moze sie nieco zdziwic, ze jakis nieznany mlodzieniec ni stad ni zowad wyznaje jej milosc ;) moze lepiej byloby napisac list, z tym, ze w dzisiejszych czasach mlodziez juz pewnie nie pisuje listow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyżej wspomniałem, napisałem do niej na fb pod swoim imieniem i nazwiskiem. Nie odpowiedziała mi. Nie mam zamiaru więcej ryzykować . . .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
rozumiem, ale myslalam, ze napisales jej jakis tam neutralny tekst nie wymagajacy ustosunkowania sie. ale jak jej oznajmisz swoja wizyte? czy z zaskoczenia? tyle, ze z zaskoczenia ona moze ise sploszyc. skomplikowana to sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, żeby z zaskoczenia, delikatnie. Mieszka te 390 km ode mnie więc jest problem. Ale wierzę, że każdy problem można rozwiązać, wystarczająco dokładnie go analizując... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj czekaj, to Ty się zakochałeś tylko w jej wyglądzie? Skąd masz pewność, że jest ideałem z charakteru i że jest naprawdę kobieca w mowie i zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wy wyglądzie, a w całokształcie. Jest empatyczna, bo nawoływała kiedyś do pomocy jednej osobie. Jest ułożona. Nie jest meliniarą. Ma bardzo ładne oczy, że kiedy się w nie patrzy to można odpłynąć. A wiadomo, że to oczy są zwierciadłem duszy... Poza tym pisałem już, że to zdaje się być znak od Boga . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej boy
więcej o niej napisz perłowe włosy hahahaha cieniutkie brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej boy
to ja Marlenn27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej boy
hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej boy
no nie co za olanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×