Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinek86

zmusza mnie do stosunków analnych

Polecane posty

Gość marcinek86

Mam żonę, która zmusza mnie do stosunków analnych, a ja tego nie chcę. Ona to uwielbia, ciągle o tym gada prosi grozi, a ja brzydzę się tym i koniec. Ostatnio nawet lewatywy nie zrobiła i mój członek po wyjęciu z jej anusa wyglądał odrażająco. :-O Tak w ogóle to ją kocham i bardzo mnie kręci, ale tego jednego znieść nie mogę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie,bo tego się nie znosi tylko posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek777
a ja to bym chcial miec taka zone podstawial bym jej jeszcze swoja d*pe do lizania i wsadzania paluchow rznal bym ja w ten tylek i caly czas brzydko do niej mowil a co do ciebie? nie mam zadnych rad, powinienes znalezc w tym przyjemnosc bo innego rozwiazania nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 pomarzyc zawsze mozna gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Gościu nie szukaj głupszych od siebie.Kochasz ją kręci cię i przed ślubem nie wiedziałeś,że lubi zapinać się w d*psko.A poza tym,skoro tego nie znosisz,chociaż tego się nie nosi,To jakim cudem pała ci staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek86
nie jestem jakimś impotentem, na jej widok staje mi natychmiast, ale nie chcę robić takich rzeczy :( to takie trudne do zrozumienia? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z głupoty. Wiesz dlaczego? Nawet jak kobieta nie robi przed lewatywy to penis wcale nie jest brudny. No chyba że puknąłeś ją jak akurat szła do kibelka na kupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek86
stosunek analny ty to widziałeś chyba tylko na monitorze :-O w odbycie zawsze są jakieś nieczystości no chyba że nie srałeś przez dwa dni co najmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z i tyle. Nie przeklinam na co dzień, ale czytając twoje wywody muszę po prostu. Jestem kobietą, a stosunku analnego nie widziałam na monitorze, tylko od czasu do czasu kocham się tak z moim m.I nie robię lewatyw. I po wyjęciu członek mojego m nie wygląda odrażająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek86
pewnie miałem halucynacje, ty wiesz lepiej co miałem na członku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czase sie zdarza, jak mocno wypenetrujesz, ale co za problem pojdziesz i umyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie wam milo zawsze o kupie rozmawia ;) hehe Przecież kolega powiedział ze jest zmuszany, a nie mówil ze nie nawidzi. Tak wiec mozna jasno stwierdzic ze mu sie przejadło tego typu jadło dlatego powinien jesli oczywiscie kocha zone wysłać ja do senatorium! (Iwonicz zdrój lub Krynica) tam lecza takie problemy hehe a on sam spokojnie bedzie mógl ogladac mecze i inne kanały w TV samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze kobieta az tak moze uwielbiac stosunek analny. Toz to jest ohydne i nie sprawia zadnej przyjemnosci. A moze masz, az tak malego penisa, a ona urodzidzila dziecko naturalnie, ze tylko analnie czuje Cie w sobie. Bo inaczje tego zrozumiec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam.Mam w czasie takiego sexu mega orgazmy.chyba odnalazłam swoj punkt G :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś taką miałem,że wolała w tyłek niż tam.Miała chyba dobrze :) Mój jest dość spory więc dotarł gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×