Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latka niechce robic kupki na nocnik

Polecane posty

Gość gość

czesc dziewczyny,moze wy mi pomozecie.moja trzyletnia corka niechce robic kupki do nocnika,ani do toalety.Robi w majtki,nie pomaga tlumaczenie,nagrody ani nic innego,niechce usiasc i koniec.Siusiu sama biegnie i robi,na spacerze tez wola,ale z kupa jest ogromny problem.Macie jakies porady.Mysle nad wykonaniem badan na pasozyty,ale nie wiem na jakie?kupka jest normalna,nie ma zatwardzen,ale wstrzymuje ten moment jak najdluzej i robi ja raz na 2 czy 3 dni.Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko po skończeniu 3 lat też robiło kupkę w majtki,rzadko wołało. Siusiu pięknie opanowało. Bałam się,że gdy nadejdzie przedszkole to będę zmuszoną ja wypisać. Ale 2 tygodnie przed przedszkolem zaczęła wołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ci da badanie to problem psychologiczny, albo nie jest jeszcze gotowa, albo jakies wydarzenie nastąpiło dla niej traumatyczne, niekoniecznie dla was może daj jej porówanie do starszych koleżanek czy kogoś w rodzinie, ze jest już taaaki duży, dorosły, bo sam robiw nocnik czy na sedes, ale myśle, że czasu nie pzreskoczysz, mój syn ma 3,8 mies. a kupę na nocni robi dopiero od 2 miesiecy, idzie teraz do przedskzola i nam sie na szczęście udało, ale nie zawsez tak jest od kilku dni też sam siada na sedes bez nakładki i potrafi zrobić, jedynie z podcieraniem sobie nie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ona nigdy nie chciala robic do nocnika,dawno juz siusia,ale kupka to koszmar,robi na stojaco,wszyscy mowili,ze w koncu sie przelamie,ale to juz za dlugo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz uzbroić sie w cieprliwośc i codziennie kilka razy prosić ją o zrobienie do nocnika, tłumaczyć, ze będzie wtedy taka duża jak ktoś tam, albo, ze będzie dorosła, że inne dzieci już robia musi się osłuchać, i musisz czekać, niestety to chyba jedyne wyjście, nie ma rady mój syn siusiał od ok 2 lat do sedesu, a kupka dopiero niedawno, ale ja nie naciskałam, sam do tej decyzji dorósł, mówiliśmy, mówiliśmy i w końcu sam poszedł, usiadł na sedes i zrobił, nie wiedzieliśmy co sie dzieje, a on woła z toalety, ze juz zrobił, sukces z nocnikiem to jakies 2 miesiac etemu, sam poszedł, pzryniósł nocnik i odtad zaczął tylko do niego robić, a wcześniej do pieluchy, w gatki nigdy nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×