Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Trochę odchodzimy od tematu. To nie miało być relacjonowanie nocy, tylko opinia co do sposobu dalszego postępowania, ale wydaje się, że wszyscy doradzają zrobienie tego, co i tak zamierzałam, czyli pssssssst. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiadomo że pssssssttttt,co ma wisieć nie utonie może im się ułoży i wtedy po co interweniować? a jak nie ma się ułożyć to się nie ułoży i ty tych swoich 3 groszy nie masz co tam wtryniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie za dużo,nie chcę potem zgubić drogi gdzieś w hotelowym korytarzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie-o całe niebo lepiej,a niech tam-lej Pan ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiadkowa - i nie bałyście się, że pozostałe dziewczyny się złapią co się stało? W ogóle jak to wyglądało, bo to brzmi na jakąś ostrą zabawę .. hehehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się bałyśmy, ale w końcu "rano", gdy się dobijały, rozegrałyśmy to tak, że ja do nich poszłam i powiedziałam, że strasznie zabalowałyśmy i jesteśmy na kacu i nie wychodzimy z hotelu i one poszły na miasto zwiedzać. A my zostałyśmy z kolesiami w hotelu jeszcze pół dnia :D jak się bawić to na całego. :p Nie będę tu nic opisywać, bo dopiero się zacznie. :p Ew. priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być o zdradzie przyszłej panny młodej a przerodziło się w mitomański topik o r****niu z przygodnie poznanymi facetami :D :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to moja wina, ze wiekszosc Tych capów bardziej się interesuje pikantnymi szczegółami nocy niż pytaniem, które zadałam. A teraz na mnie zwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadkowa - napisałem do Ciebie, ale nie odpowiadasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiście mimo że dwuosobowy pokój okupowało całą noc stado facetów nikt z obsługi się nie przypierrdolił :D ej, grubo mitomanisz, pryszczaty onanisto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz to powiedz ale kolezanka bedzie madra to zaprzeczy i narobi ci syfu.jeszcze wmowi,ze jestes zazdrosna o jej slub i dlatego siejesz ferment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn zdaje sobie
chyba sprawę jaką ma kuzyneczkę i kogo bierze za żonę ? takiego seksualnego rozpasania nie da się ukryć na co dzień, wy dwie musicie być takie każdego dnia a k******i stan umysłu i mentalność odzwierciedla się w każdym waszym czynie, myślę że przyszły żonkoś nie byłby zaskoczony, być może młoda para ma podobne upodobania i dlatego postanowiła się związać, kuzyn pewnie nie pozostaje w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: jesteś większym baranem, niż mi się zdawało. Kto mówi o "stadzie facetów" ? W hotelu facetów było dwóch. Mój i jej. Resztę zgubiliśmy na mieście. A co się dzieje w pokojach hotelowych nikogo nie obchodzi. Wywiesiłyśmy kartkę nie przeszkadzać i oprócz naszych koleżanek, nikt nie przeszkadzał. @czarna: no właśnie chyba na tym stanęło. Nie powiem, ale jestem szczera: ja jestem singielką i co robię po nocach to moja sprawa. Ale nie powinna się żenić i robić takich rzeczy, bo to zupełnie co innego. To nie fair wobec mojego kuzyna. @kuzyn: oczywiście,że nie wiem jaki on jest od tej strony, ale to porządny facet, zakochany w niej po uszy i nie wyobrażam sobie, aby ją zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj koleżanko,jedyny plus to że stało się to przed ślubem i ani słowa chłopakowi bo zniszczysz małżeństwo. Dziewczyna może juz tego Nie powtórzy,aczkolwiek jeżeli raz się tego dopuściła ,tym bardziej na trzeźwo to szanse są ogromne na powtórkę...szkoda chłopa kurcze. Ją również chętnie poczytalbym o pikatnych szczególach,jeśli możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatansześć
coś czuję, że te małżeństwo długo nie przetrwa, albo ona będzei go nieźle kantować i ustawi sobie życie, z mężem frajerm, który robi na nią i jej kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy fałszywe zakłamane szmaty :o jak się jakaś d****a puściła, to każecie trzymać język za zębami, a co byście gadały, gdyby to Pan młody zaszalał na kawalerskim? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chciałaś się zabawić i podkręcałaś ero-atmosferę, a teraz kota ogonem odwracasz żeby jej nabruździć! Niezła jesteś, od takich osób jak autorka strzeż nas Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się nimi świadkowa,ja tego Nie popieram ale faktycznie życie bywa czasem przewrotne a człowiek tylko człowiekiem który błędy będzie zawsze popełnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony  cap
nie uważam, aby temat był nierealny. Może i podpucha, ale co konkretnie w tej historyjce uważacie za nierealne. Wszystko trzyma się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×