Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pommidorkowa

mój pierwszy raz z pomidorami

Polecane posty

Gość pommidorkowa

Witam! Piszę bo jestem prze- mega- dumna z siebie. Zimą wysiałam nasionka do pojemniczków po lodach potem popikowałam do malutkich doniczek, wynosiłam na dzień na podwórko a wieczorem chowałam do domu. Sama usunęłam darń z ogródka, skopałam, powyciągałam stare korzeńska z ziemi, zrobiłam grządki, wykopałam dołki i posadziłam je. Wstawałam o świcie, żeby coś zdążyć zrobić przed pracą, wieczorem nieraz do zmroku. Paznokcie w opłakanym stanie. I teraz mam:D. Pomidory mają już niektóre ok 2 metry:D. Rosną mi malinowe, zebry, białe, pomarańczowa śliweczka, koktajlowe i malutkie red currant wielkości porzeczki:). Jak na razie zebrałam ok 20 kg pomidorków. Nikt mi nie wierzył i nikt mi nie pomagał:D. A ja znalazłam coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Już planuję co będzie rosło w przyszłym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pora na rzetelna pomidorowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa wyżej
Tak, w końcu:D. Zrobiłam już 10 litrów przecieru, dzisiaj koktajlówki pójdą do słoika a z następnego zbioru chutney z pomidorków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommidorkowa
na obiad było spgetti z sosem z bolonese z przecierem z moich pomidorków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie to załóż ogród :D gratulacje! masz pełne prawo być dumną z siebie. I powodzenia w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×