Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotka_aaa

Z jakiego ekspresu kawa jest najlepsza

Polecane posty

Gość Dorotka_aaa

chcę z mężem kupić do nowego mieszkania ekspres. :) tylko na co patrzeć dokonując wyboru? Nie chce takich tanich marketowych ani kapsułkowych, bo mam złe doświadczenia z podobnymi produktami, a to nie jest mały wydatek. Czy taki z pojemnikiem 1 l będzie odpowiedni dla dwóch osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspres dobra sprawa w mieszkaniu i w pracy :D Siemens, Bosh ma dobre, a z wyższej półki to Delonghi, Saeco, Jura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz dobra kawe a jednoczesnie wygode, wydaj wiecej i kup sobie ekspres bean to cup, sam mieli kawe, parzy i wywala fusy do pojemniczka, do tego poinformuje cie kiedy nalezy go odkamienic. Ja mam delonghi i juz prawie 2 lata spisuje sie bez zarzutu. Jesli lubisz kawe to naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aj słyszałam, że i saeco i delonghi sa mocno przereklamowane kupiłam siemensa z serii 7 za niespełna 3 tys i cała firma jest zadowolona chodzi ok. 2 lat, kawę robi wyśmienitą (rózne rodzaje wg schematów albo wg własnej kompozycji, z kawy ziarnistej lub mielonej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego, wiec takie wielofunkcyjne kawowe maszyny moga dzialac w firmie, ale dla prawdziwych smakoszy prawdziwej kawy to tak, jakby zamiast na Malediwy nad Baltyk pojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o senseo na padsy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego, wiec takie wielofunkcyjne kawowe maszyny moga dzialac w firmie, ale dla prawdziwych smakoszy prawdziwej kawy to tak, jakby zamiast na Malediwy nad Baltyk pojechac... \ \ ekspres do kawy służy do robienia kawy i to napisałam w swoim poście co wg ciebie znaczy "do wszystkiego"? \ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOOchaa
Ja dostałam od męża w prezencie Moltio Saeco. Jestem bardzo zadowolona, jak dla mnie jest idealny do robienia kawy w domowym zaciszu. Robi pyszne espresso, cappuccino i ma wymienne pojemniki na kawę, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednio palone ziarna wg własnych upodobań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza z ciśnieniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_aaa
Hmm... obejrzałam jakieś filmy na youtube z tym ekspresem Moltio i wydaje mi się, że to całkiem fajna sprawa dla smakoszy kawy, którzy do każdego napoju chcieliby używać inaczej palonych ziaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie, bo też szukam i zaczęłam przeglądać informacje na temat ekspresów. okazuje się, że w tym saeco będę mogła zrobić sobie latte w wysokiej szklance, no i dobra opcja z tymi dodatkowym pojemnikami, bo można na spokojnie sprawdzić kilka gatunków kaw i wybrać odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z ta durna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kawa jest z tygielka i kropka. Ewentualnie z kawiareczki takiej stawianej na gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemens 7 komunikaty po polsku, może pobierać mleko wprost z kartonu, duży pojemnik na wodę, mieści wysoką szklankę, młynek ceramiczny, obsługa intuicyjna. Kawa pyszna, używam go dwa lata i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy na pewno eksploatowany intensywnie i daje radę, to znaczy że dobry sprzęt. Siemens to dobra marka mam parę rzeczy, m.in. zmywarkę i jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Jesli chcesz dobra kawe a jednoczesnie wygode, wydaj wiecej i kup sobie ekspres bean to cup, sam mieli kawe, parzy i wywala fusy do pojemniczka, do tego poinformuje cie kiedy nalezy go odkamienic. Ja mam delonghi i juz prawie 2 lata spisuje sie bez zarzutu. Jesli lubisz kawe to naprawde warto. "" Mój Siemens robi to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosh ma dobre ekspresy do kawy, jednak nawet ekspres ci nie pomoże jeśli kawa będzie złej jakości. Lepiej kupić lepszą kawę np. ze sklepu http://coffeetime.sklep.pl/ i czerpać przyjemność z picia niż się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na hello.zdrowie jest art ze kawa z ekspresu ciśnieniowego jest jedną z najzdrowszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielinka
A jeśli chodzi o ekspres to tu www.kawywloskie.pl/pol_m_EKSPRESY-DO-KAWY-174.html jest szeroki wybór najlepszych ekspresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
senseo jest ok nie ma mleka w proszku jak w dolce gusto i innych. w dodatku mozna kupowac albo padsy albo kupic przejsciowke i po prpstu zwykla kawe fusiare wsypywac. mam taki z pojemnikiem na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
Ja mam. ekspres KRUPS , sam mieli sam parzy , jest dysza do spieniania mleka , sam fusy do pojemnika wywala , jestem zadowolona , dzial juz u mnie 6 lat i powiem ze jak na tamte lata to bylo drogie ustrojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakiego ekspresu, ale wiem że na pewno najlepszą serwują w Lajkoniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breville ma dobry ekspres ciśnieniowy za niecale 800 zł, więc można za mniej niż tysiaka kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×