Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OCoChodziOna24

Szukam pracy bez efektow eh ktos jeszcze

Polecane posty

Gość gość
spokojna głowa , jakoś specjalnie bym sie o to nie martwił od 10 lat w tym siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym wystarczy się łączyć przez bramke PROXY ze stanów i dla polskiego wymiaru sprawiedliwości juz jest to nie do przeskoczenia bo usa nie udzielą żadnych danych chyba że chodzi o terroryzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się nie martwię, o kolesia, który tkwi w gównie od 10 lat. nie tykam jak coś śmierdzi;) tylko Cię informuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym wystarczy się łączyć przez bramke PROXY ze stanów i dla polskiego wymiaru sprawiedliwości juz jest to nie do przeskoczenia bo usa nie udzielą żadnych danych chyba że chodzi o terroryzm usmiech.gif x ale się gimnastykujesz, by zdobyć pracownicę:D w swojej rodzinie popytaj na pewno prędzej znajdziesz, a i "kobieta" będzie zachwycona, że przez rodzinę dostała fuchę. jak już 10 lat tkwisz w kryminalnym środowisku to nepotyzm chyba już Ci nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tkwie w kryminalnym środowisku ??? he he he zobacz jakie podatki płacisz i zobacz ile z Twojej pensji jest uwalone na NFZ , ZUS itd itd , a jak czegoś potrzebujesz to i tak musisz zapitalać prywatnie , i Ty mi mówisz o kryminalnym środowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to Twoim zdaniem usprawiedliwia takie gówno? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z innej beczki zdziwił byś sie albo zdziwiła byś się ile na tym forum kobitek do pracy znalazłem co szukały posadki za marne 1500zł , albo 2000zł , u mnie tyle w piątek zarobią przy kiepskich obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie gówno? przecież ja ich nie zmuszam do tego , nic na siłe albo komuś pasuje albo nie , robią to całkowicie świadomie i zgadzają sie na to nie ma tu żadnego przymusu . Albo komuś pasuje albo nie prosta sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie obchodzi co Ty znalazłeś na tym forum?:O ja tu już napotkałam różną patologię. nie nazywaj szmaty kobietą, koło kobiety to ona nie stała. no ale co ja będę dyskutować z takim wykolejńcem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia to ty jesteś a do szmaty ci bardzo dalego i nawet nie masz co tak wysoko mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho i co jeszcze, sfrustrowany chłopaczku:) rzucać się tak możesz do mamusi swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno nikt cie dobrze nie zruch.ał że piszesz takie głupoty na tym forum albo jesteś tak paskudna że prędzej sie zwymiotuje niż powie ci dziendobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sfrustrowana to chyba ty jesteś bo nikt cie nawet kijem od szczotki trącić nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój siostrzeniec z gimnazjum wali lepsze teksty, nie pogrążaj się, cepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie ja z frustracji zakładam kurwidom, żeby ktokolwiek zechciał się mną zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ja widzę, przemo22 pisze z gościa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś z*****y alfons rozwalił poważny temat pieprzeniem o szmatach do podłogi:O kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi poważny temat , nie wiem czy śmiać sie czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważniejszy, moze nie z punktu widzenia patola, śmiać? płakać? a może w*********ć w półszpagatach?:O precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjdw12
Polecam serwis http://sixpol.pl Pobierasz pliki , instalujesz serwis i pracujesz 30 minut dziennie. W miesiąc można zarobić ok. 500 - 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za stara i za bardzo szkaradna jestes , won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to potencjalna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCoChodziOna24
Do tego Alfonsa całego - temat poważny, jak chcesz to się śmiej, jak nie to płacz heh... jeśli faktycznie tyle tu chętnych kobiet znalazłeś do pracy to ubolewam że jesteś taki nie rozgarnięty że tylko w taki sposób potrafisz zarobić kasę... No chyba, że przez pisanie takich rzeczy się chcesz dowartościować to tym bardziej ubolewam... A w ogóle więcej chętnych to chyba innego typu forach znajdziesz ;) więc możesz nas już opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to podziwiam te prostytutki, jaką to trzeba mieć du pę nie do zdarcia, że je du psko nie boli po tylu klientach. Ja po jednym razie z facetem mam już dość, wszystko mnie boli, a one po kilka klientów dziennie, z czego one mają te du py bo ja nie wiem, że je nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×