Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O ktorej wstajecie i

Polecane posty

Gość gość

O ktorej wstajecie i kładziecie się spać ? O ktorej wstają i zasypiają wasze dzieci i w jakim są wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wstaje o 7 klade ok 23-24 plus wstawanie na nocne karmienie dzieci 1,5 mca i 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaję o godzinie 9 kładę się spać o 21 , 22 --- jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Ja wstaje ok 8 a idę spać ok 22 Córka (ok 3 l) wstaje o 8 a kładzie się spać o 19.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaję na razie o 7 - tak jak córka rok i trzy miesiące, kładę się o 24-1.00. Jestem padnięta wieczorem a będzie jeszcze fajniej jak wrócę do pracy, będę musiała wstawać o 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaje ok 9-9.30 Corka godzine wczesniej Syn godzine pozniej Niestety sielanka trwa jeszcze tydzien bo od poniedzialku szkola/ przedszkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem szczera do bóluuu
kładę się po północy, wstaję kolo 9.00 dziecko o 23 wstaje o 10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ide spac ok 24 dzieci o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhggvgvf
ide spac ok 22.00... w nocy 3 razy karmię synka i 2 razy wypuszczam psa na siku..wstaję oo 6.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie napisałam, że córka zasypia koło 21 w dzień śpi ok. 1,5 godz. jestem zmęczona bardzo, bo cały dzień jestem z nią sama w domu jak wrócę do pracy to w dzień odpocznę :D za to sobie nie pośpię :( nie cierpię rano wstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ide. Spać 24-1 a wstaje 5-6 Córka 5,5 mies idzie spać o 20 Wstaje 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide spac o 24 a wstaje miedzy 7 a 8. Corka ma 15 miesiecy, zasypia okolo 20 i wstaje miedzy 7 a 8, przesypia cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaje miedzy 6 a 7, spac chodze miedzy 22 a 23 dzieci 3, 5 roku i noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadin266
wstaje o 4:40 kładę się spać o 23:00 ( w weekendy wstaje o 8 kładę sie spać 24:00-3:.00) dzieci w wieku 6 i 8 lat masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spać idę ok 23, wstaje o 5 rano. W międzyczasie w nocy budzę się karmić dziecko. Jestem zmęczona. Dziecko ma 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasypiam różnie, tak między 22.30 a 1.00 zazwyczaj (czasem długo oglądam tv dlatego taka rozbierzność). Wstaje 7.00-8.00, czasem ciut później Syn w wieku 8 lat kładzie się koło 22 a rano to różnie czasem wstaje o 8 a czasem o 10 Córka 3 lata zasypia między 20.00-21.00 a rano wstaje 8.30-9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kładę się ok. 1 w nocy, czasem o północy. Wstaję 8:00-9:00. Mały śpi ok. 22:00 - 9:00, ma 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstalam o 4.30, o 5.15 wyszlam do pracy, corka, lat 5 wstala o 8 i sie bawila w pokoju, zjadla kanapki, ktore jej zostawilam, maz wstal kolo 9. 30 bo o 3 w nocy wrocil z pracy. O 13 przyszla opiekunka, ja wrocilam o 14. 30, zjadlam obiad i wyszlysmy z corka na dlugi spacer, potem kolacja, teraz corka sie kapie i o 21 kladziemy sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×