Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankagb

podwojna penetracja

Polecane posty

Gość ankagb

czy ktoras z kolezanek juz miala, probowala? moj chlopak namawia mnie na trojkat z jego kolega. bardzo mnie to podnieca, ale sie boje. w filmach jak razem ogladamy bardzo mi sie to podoba, ale nie wiem czy dam rade... mialyscie juz w sobie dwa czlonki? jakies rady? faktycznie tak szybko sie dochodzi w podwojnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl 38
Witam bardzo serdecznie zastanów sie dobrze zeby przez uniesienia seksualne Wasz związek nie stracił tego co jest najważniejsze i jest fundamentem związku wiernosc i szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankagb
jesli 38 to twoj wiek to jestesmy znacznie mlodsi od ciebie i chcemy sie bawic i eksperymentowac... zobaczymy jak bedzie. wolalbym raczej opinie kogo kto tak robil, a nie morlaizatorskie. dziekuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl 38
Tak mam 38 lat ale nie boicie sie że dziele sie partnerem z inna Osoba osłabia to co jest najwazniejsze w zwiazku prawdziwe szczere uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankagb
skoro musisz cisnac tak temat bez poszanowania tego co pisze... a nie boisz sie, ze niezrealizowane fantazje (twoje czy twojej partnerki) doprowadza do niezadowolenia w lozku, do zdrady etc? chyba lepiej sie bawic fajnei z kims komu sie ufa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl 38
Ja tylko wyrazam swoja opinie na ten temat ja uwazam ze jak istnieje wiez w zwiazku i prawdziwa miłosc i zaufanie do drugiej strony to o zdradzie nie ma mowy bo jak ktoś szanuje przede wszystkim siebie i jest wporzadku wobec siebie to druga strona postapi tak samo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaska
ja sprobowalam rok temu tak, ze swoim mezem i jego kolega... cos niesamowitego. tylko musisz meic fajnych facetow do tego a nie jakies malutkie ptaszki. powodzenia mala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwiej jest analnie sie rozkrecac z dwoma na raz niz z jednym tylko anal , ja tak sie przyzwyczajam do analu i lubie te zabawy , kolezanka dobrze mowi wazne jest zeby penisy byly twarde zeby mogly wejsc bo dwoch to wiadomo juz ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka tez mieszkam w anglii I moge do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to niezwykłe przeżycie z wielkim podnieceniem i potężnym orgazmem. Jest tylko warunek oboje faceci muszą to robić z wyczuciem i delikatnie zwłaszcza z począdku nim się wyluzuje dziewczyna. Ja mam czesto taki seks , lecz mąz jest bardzo delikatny i wchodzi analnie zawsze wcześniej robi mnie lewatywę. Kochanek wchodzi w pochwę bo ma bardzo dużego by robić analka. Taki seks ma być przyjemnością a nie bólem i udręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz był z udziałem masażysty. Nie znaliśmy go wcześniej, ale przysłany przez zaprzyjaźnioną i mającą nasze absolutne zaufanie właścicelkę salonu odnowy. Pierwszą nowością łamiącą moje opory było podłączenie mi lewatywy. Nie pytał o zgodę, po prostu poinformował, że jest to zaawansowany element terapi relaksacyjnej. Jeszcze się wykręcałam, że to absurd żeby wtykanie czegoś do tyłka miało relaksować, w odpowiedzi dostałam solidnego klapsa, i coś zanurkowało do mojej pupci bezbronnej po polaniu olejkiem. Biegałam parę razy po kolejnych płukaniach. Oswoiłam się z nagością przy nich i każdy dalszy krok poszedł już łatwiej, jako zupełnie naturalne zachowanie w tej sytuacji. Pierwszym krokiem dalej było, że mój pan się mną zajął a cały czas trwał masaż. Najpierw niewinne pieszczoty, ale w końcu oral, ja na leżąco na plecach. Jeszcze miałam opory, jeszcze broniłam się, zaciskałam żałośnie nóżki, żeby nie oddać swojej najgłębszej intymności przy kimś. Ale i to potrafili pokonać - przede wszystkim brakiem pośpiechu, mój pieścił mi piersi, tamten posuwiście masował nogi od łydek sięgając do ud. Pomału miękłam aż w końcu kolanka się rozeszły, oczy przymknęły i już byłam gotowa na wszystko. Ale tylko mi się wydawało, że to już wszystko do czego się posunę. Potem jeszcze na brzuszku wystawiłam pupcię na skorzystanie z oczyszczających skutków lewatywy. Jak obróciliśmy się tak że leżałam na plecach z penisem mojego w anusie sama nabrałam ochoty doznać wszystkiego i szeroko rozłożyłam nogi zapraszając tamtego do mojej porzuconej a rozpalonej dziurki. Tamten do tego czasu był w spodniach. Zdął, jeszcze gestem zapytał nas obydwojga czy może. Jak pomały się zagłębiał we mnie wykręciłam głowę dość ekwilibrystycznie żeby patrzeć w oczy swojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssalas im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ssałam i nawet dwie główki naraz brałam do buzi. Nie zapomniałam tez o jajeczkach każdemu piescilam i ssałam woreczek z kulkami. I po spuscie wylizałam do czysta obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko polknelas? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kilka zalogowanych specjalistek jazdy na 2 baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbim połykać. Nawet kropelki nie uronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupke tez obydwoje cie penetrowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to mieszać dwa różne smaki razem jest bosko. Każda kobieta powinna spróbować. A Te które piszą że tylko z jednym nigdy dwóch na raz to same się okłamuja ze nie chcą bo podświadomie o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w pupe wchodzili pojedynczo ale za to jak jeden byl w pupie to drugi był albo w cipce albo w buzi. Myśle że trzem też bym dała rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzem? o kuzwa dobra jestes widze. Nie bolalo cie w dupke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma boleć. Było bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie boli jak pozwalam w pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się wyluzować zrelaksować. Użyć oliwki np dla niemowląt. A partnerzy muszą być delikatni i nie nachalni . Wchodzić wolno z wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz bylam w rojkacie i bylo strasznie. Wszystko mnie potem bolalo od buzi po tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie miałaś facetów którzy myśleli tyljo o sobie. Jak są delikatni to wszystko jest miłe i nie boli. A jak jestes z jednym to też Cię buzia boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednym nie . Oni sie popisywali przed soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz odpowiedz. Przepraszam ze tak pisze ale byłaś dla nich tylko jebadełkiem. A kto tobył mąż i kolega czy koledzy? A jak by traktowali Cie jak kobiete której trzeba dać rozkosz to by było inaczej. Podstawa to delikatność a nie cheć spuszczenia się szybciej niż ten drugi. Trafiłaś na nieodpowiednich poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz i kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że oni nie dorośli emocjonalnie do takiego sexu. I chcieli pokazac sobie nawzajem ze potrafia lepiej Ci dogodzic i dlatego pewnie były mocne pchniecia zamiast patrzec jak reaguje Twoje ciało i czy masz przyjemność. Musiała buś spróbować z dwoma obcymi facetami którzy by Ciebie pragneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×