Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marco3838

szukam kochanki Zielona Góra

Polecane posty

Mam na imię Marek i mam 38 lat. Chciałbym wprowadzić do swojego życia trochę emocji i szaleństwa, oderwać się choć na chwilke. Jeśli jesteś zainteresowana dyskretnymi, niezobowiązującymi spotkaniami napisz proszę. Na najwyższym poziomie cenię sobie dyskrecje oraz higienę. Mam 180 cm wzrostu i jestem szczupłej budowy ciała, lekko wysportowany, mam krótkie ciemne włosy i błękitne oczy, podobno przystojny:) Poznajmy sie, jesli będziesz chciała mnie poznac, moge przeslać fotki. Mój e-mail: Marco3838@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marco a nie przyszło Ci do głowy, że skoro jest tak nudno to Twoja partnerka też pewnie zamieści takie ogłoszenie ? Nie wpadłeś na to, żeby trochę tego szaleństwa i oderwania zafundować żonie ? Na prawdę nie da się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zielonogórzanką :) I w mojej sypialni też bywa średnio od jakiego czasu. Ciekawe jest to, że możesz być moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katherina nie szkoda zdrowia od rana ? To pewnie nie jest prowo . Wyobraź sobie, że tutaj dzieją się takie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość: Przyszło mi do głowy, że moja żona też zamieściła ogłoszenie. Nie jestem tutaj po to aby o tym rozmawiać i aby mnie ktoś uświadamiał co dobre a co złe i mi ktoś mówił co powinienem robić a co nie. Jesteśmy dorośli i każdy ma swoje życie i nie można tutaj kogoś osądzać i uczyć go życia wiedząc tylko tyle ile napisał ten ktoś w jednym poście. Oby życie było takie proste jak niektórym tu sie wydaje. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Jeśli życie nie jest proste to po co chcesz je sobie bardziej skomplikować ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo uważam, że to dobre dla mnie. Po co chcecie mnie uświadamiać? Macie jakąś misje do spełnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marco nie denerwuj się. Nie było moim celem umoralnianie Cię, chociaż tak to zabrzmiało pewnie. Oczywiście, że to Ty decydujesz co zrobisz. Jeśli mogę Ci tylko coś zasugerować, to to miejsce nie jest najlepsze na tego typu ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że to nie najlepsze miejsce, teraz zaczynam to widzieć ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie mam szukać, nie mam doświadczenia i nie wiem gdzie sie zakręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, nie pomogę. Też nie mam doświadczenia w szukaniu kochanki ;) Po prostu uważaj, na dowc*pnisiów skoro już zamieściłeś maila tutaj. A może okaże się jednak, że nie mam racji i odezwie się ktoś. Życie potrafi płatać niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość N S
ja byłabym zainteresowana, ale własnie zaszłam w ciążę więc na razie odpada jestem z okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N S, może napisz do mnie, możemy pogadać, poznać sie, może sie troche polubimy, może jesteśmy w podobnej sytuacji, kto wie, porozmawiać nie zaszkodzi:) Miłego dnia Marco3838@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×