Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mi mozecie polecic

FAJNY HOTEL ZE SPA NA WEEKEND

Polecane posty

Gość gość
Polecam Gorzelanny w Pokrzywnej. Fajne zaplecze spa dla dorosłych, a dla dzieciaków plac zabaw i park rozrywki rosenau niedaleko. My byliśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Rusałka we Włodawie :) Idealne SPA na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się płaci w tym hotelu Rusałka? daleko jest do jeziora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka85
Ze swojej strony mogę polecić hotel Dana w Szczecinie. Mają bardzo fajne SPA, pokoje są przestronne i przepiękne, a samo miasto urzeka! Ostatnio otworzyli plazę, więc wieczorne, cudne spacery po plaży na pewno będą super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Bukowy Park w Polanicy Zdroj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z mężem na rocznicy w Hotelu Piramida w Tychach http://www.hotelpiramida.pl/. Fajny hotel z bardzo smaczną kuchnią. Mają spa a do tego takie komnaty energetyczne, w ogole wczesniej o tym nie słyszalam. :) mozna sie na serio zrelaksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w Mielnie jest godny polecenia, jeżeli ktoś woli morze ;) W wakacje super opcja! Termy w klimacie morza martwego, do tego 4 gwiazdki, po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bardzo ciekawy. Zawsze szukam hoteli, które znajdują się blisko plaży. Jeżeli chcesz zimą wyjechać w fajne miejsce, a jednocześnie trochę popływać to możesz zajrzeć do Imperiall w Sianożetach (basen dla gości całoroczny). Spędzałam tam ostatnie wakacje z rodziną. Mieszkaliśmy w domku letniskowym. W domku mieliśmy łazienkę, duży taras. Kompleks duży ale przyjemny. Czyściutka plaża tuż obok, spacerkiem dojdziesz. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Hotel udostępniał również boisko, rowery, bilard, a nawet stół do tenisa stołowego. Z mężem często korzystaliśmy ze SPA, dzieci bawiły się na boisku i placu zabaw, później jedliśmy coś w smacznej restauracji i plażowaliśmy. Do tego blisko do Kołobrzegu, jeżeli interesowałoby cię nocne życie. Przez siedmiodniowy pobyt nie wykorzystaliśmy wszystkich atrakcji, które hotel ma do dyspozycji :) Oceniam bardzo wysoko kompleks, ponieważ zawsze animator zajmował się najmłodszymi i w razie czego informował rodziców. Można się odstresować totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natia26
Mam w zanadrzu do zaproponowania ośrodek wypoczynkowy http://www.laola.pl/ . Zawsze go odwiedzamy całą rodziną, to już taka nasza mała tradycja :) Polecam z całego serca, blisko do morza, mają pyszne jedzenie i cudowne kuracje w SPA! Zawsze z wielkim bólem serca odjeżdżam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk_nowy
ja zregenerowałam się w hotelu z SPA http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ . Sama nazwa już naprowadza nas na trop, że jest tam naprawdę fajnie <3 Trafiliśmy przez przypadek, ale już wiem, że będziemy odwiedzać ich znacznie częściej, niż przypuszczaliśmy przed wyjazdem :D Polecam bardzo, warto zwiedzić, zrelaksować się. Okolica też bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jak ja uwielbiam jeździć do SPA :-). Co prawda zdarza mi się to nieczęsto bo wiecznie albo praca albo dzieci ale jak już uda się wyrwać to wybieram zawsze Radocza Park www.radoczapark.pl. Mają tam bardzo fajnie opracowane zabiegi i używają tylko zdrowych kosmetyków co przy mojej uczuleniowej skórze jest bardzo ważne. Ogólnie sam hotel jest bardzo komfortowy i w otoczeniu wiejskiej przyrosy czyli sam spokój i relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić http://www.zalesiemazury.pl/. Bardzo miło wspominam tam pobyt. Warunki pierwsza klasa. Fajnie miejsce do wybrania się we dwoje lub z przyjaciółmi/rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne warunki są w hotelu http://hotelborowiecki.pl/, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość jedzenia, pokoi i SPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również byliśmy w hotelu www.hotel-uroczysko.com.pl bardzo przyjemnie wspominamy weekend, teraz jedziemy na tydzień, SPA mają obłędne no i te jacuzzi i grota solna <3! Z całą pewnością będziemy tam jeszcze nie raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam unitral, znajduje się w Mielnie, hotel 4 gwiazdki, naprawdę kawał dobrej roboty. Przystosowani do przyjazdów rodziców z dziećmi, to spory plus. Do tego ogrom zabiegów, atrakcji itd. Nawet dla facetów sie sporo tego znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię hotel pod Poznaniem www.hotelremes.pl , posiadają również ofertę SPA :) Jest komfortowo urządzony, bardzo przyjemnie tam można odpocząć od trosk codziennych, polecam, bo i cena tez zachęcająca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villa Rubinstein
Polecam Ville Rubinstein w Wiśle. Butikowe wnętrza, kameralna atmosfera. Strefa SPA na wyłączność w cenie pobytu. Ponadto szeroki zakres usług kosmetycznych na cialo i twarz oraz masazy. www.villarubinstein.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka1989
Osobiście polecam Hotel SilVia w Gliwicach. Naprawdę świetnie się tam bawiłam podczas sylwestra i raz na weselu u znajomej. Bardzo fajne, ładne pokoje. Profesjonalna obsługa... wiele by wymieniać, ale najlepiej samemu sprawdzić:)http://hotelsilvia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróże służbowe do województwa kieleckiego stały się przyjemne od momentu, jak odkryłam wspaniały hotel www.hotel-uroczysko.com.pl. Po pracy regeneruję siły w spa i delektuję się przepyszną obiadokolacją. Obsługa hotelu jest czarująca. Stale się w nim zatrzymuję i polecam kolegom i koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie podobało mi się w www.hotelsuprasl.com, bardzo czysto, cicho, super basen i zabiegi SPA, a co najważniejsze – super cena i łatwy dojazd. Jak dla mnie bomba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na Hotel Lubicz w Ustce jeszcze raz, bo czasami tak jeżdżę, ale służbowo nie miałam jeszcze możliwosci sprawzic spa , natomiast wiem że są dobre opnie o spa, wiec może w koncu zabiorę rodzinę, sam hotel suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka777
Polecam Herbarium Hotel! http://www.herbariumhotel.pl/ Pierwszy raz byłam tam z mężem na weekend, drugi raz z dziećmi na majówce i byliśmy oczarowani. Przepiękny park, wokół lasy i genialna obsługa. Basen wewnętrzny z mega widokiem na jezioro, w którym też można się wykąpać. Na powitanie pyszny drink w prezencie od hotelu. A przemiła animatorka w pałuckim stroju skradła serce naszych dzieci. Polecam z czystym sumieniem! My na pewno spędzimy tam przynajmniej kilka dni w te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku byłam w hotelu SPA www.laola.pl, który znajduje się w miejscowości Pobierowo nad samym morzem. Jeżeli poszukujecie fajnego SPA do wypadu na weekend to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem ostatnio byliśmy w okolicach Jeleniej Góry w hotelu Pałac na wodzie.. przepiękne miejsce i świetne przywitanie gości regionalnym przysmakiem :) Czuliśmy się wyjątkowo i naprawdę czuć świetny swojski klimat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolina Charlotty w Strzelinku obok Słupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja myślałam o spędzeniu weekendu tutaj https://www.hotelponiatowski.pl/ Hotel jest bardzo ładny, z ciekawą ofertą a okolica jest spokojna. Akurat we wrześniu mam wolny cały weekend i dobrze byłoby wyjechać, podładować baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamek w Janowie Podlaskim przepiekne miejsce, a spa z prawdziwego zdarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×