Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcębyćpiękna

Ćwiczenia

Polecane posty

Gość Chcębyćpiękna

znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na porawę wyglądu ud? nie zależy mi żeby jakoś bardzo schudły tylko żeby były bardziej jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysiady. :) Możesz też spróbować treningu Jillian Michaels Killer Buns & Thights. Koleżanka ćwiczyła 2 miesiące. Już po pierwszym uniosły jej się pośladki, zmniejszył się cellulit i ogólnie poprawił wygląd jak i jędrność ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zastosowac maskę z kawy (fusy + imbir+oliwa+cynamon+kakao) i owinąc nogi folia na 30-40 min przed zrób piling a po posmaruj kremem na celulit ja mam ten pomarańczowy z eveline. Od miesiaca stosuję i widać już efekty i to spore do tego do każdej kąpieli sypie sól morską piling zreszta też robie z soli morskiej(spożywczej) znalazłam te metody na necie i muszę powiedzieć że są skuteczne już po kilku razach widać róźnice do tego jeszcze ćwiczę z Jilian Michaels obecnie BR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesieńka
ja ćwiczę z ewką i moje uda uległy metamorfozie, wyglada super, do tego pije herbatkę z kwasem hialuronowym (figura forever) i tez widze ze skóra sie poprawiła, głownie na twarzy ale na ciele też. Wysportowane ciało to piekne ciało, pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitnessSport
Jest wiele treningów na YT, każdy może znaleźć coś dla siebie :) Ja polecam moje ostatnie odkrycie: Jessikę Smith. Laska jest certyfikowaną trenerką fitness, umieszcza swoje filmiki na youtubie i swojej stronce. Proszę tu filmiki na dolne partie ciała: http://jessicasmithtv.com/category/lower-body-workouts/ Póki co, to wczoraj zrobiłam jej trening na całe ciało przy użyciu gumy fitness. Dziś planuję zrobić "How to Slim Saddlebags & Beat Inner Thigh Bulge", ponieważ grubaśne uda, to moja zmora ;x Zdam relację wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ćwiczenia,to moim zdaniem najlepszy będzie basen który rzeźbi kilka partii naszego ciała,sama staram się chodzić 3 razy w tygodniu. Poza tym warto pomysleć o dobrych suplementach,dostępne są na www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×