Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NGośćN

Jakie rolety wybrać do pokoju rożowo turkusowego

Polecane posty

Gość NGośćN

Mam pokój w kolorach podanych powyżej i mam problem z wyborem rolet :/ Nie wiem jakie rolety mam wybrać, zastanawiałam się nad brązem lub szarością, a może wzór? Czy ktoś widział rolety ze wzorem z tzw. komiksem? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrała w kolorze okna lub neutralne (krem,biel).zmienisz kolor w pokoju i zostaniesz z różowymi roletami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NGośćN
Właśnie napisałam, że chcę wybrać odcień szarości, lub brąz, coś w ten deseń, nie wiem co będzie najlepiej wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRKA 7712
Zobacz na tej stronie http://slaskie-rolety.pl/8-rolety-dzien-noc sporo zdięc ja mam rolety dzień noc. Polecam czadowi wygladaja na pewno znajdziesz odpowiednie kolory ja mam turkusowe a sciany pokoju niebieskie. ja kupiłam rolety bez kaset ale lepszym wyjściem byłoby kupic w kasetach bardzie elegancko wygladają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała rolety w kolorze jednym z tych które masz na ścianach, żeby nie robić Miksów. Pewnie ten kolor który jest na scianie na ktorej sa okna. Ja tez niedawno wymienialam przestarzałe żaluzje na rolety, które zamówiłam tu http://dampex.pl/oferta/ i teraz jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrac pasujące ;) A serio to w xwall jest sporo fajnych fotorolet i pewnie dobierzesz cośco nie będzie sięgryzło Zbyt duże stężenie różu jest niestety kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga39
Polecam Studio Rolet ROL DEN- znajduje się na ulicy Gwiezdnej 4 w salonie meblowym na I piętrze, zreszt¹ na stronie internetowej www.rolden.pl powinieneś wszystko znaleźć, jest mapka. Nie ma sensu kupować rolet w marketach, bo nawet jak są tańsze, to jakościowo mocno odbiegają od tych w Studio Rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia

Hmm ja myślę, że przy tych kolorach powinnaś postawić na stonowany kolor. Ja bym wybrała klasyczne białe rolety. Na www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html mają spory wybór rolet. Mi osobiście najbardziej przypadły do gustu rolety Dzień Noc, ze względu na wygodę. Jak chcesz zaszaleć to możesz zdecydować się na wersję takich rolet w nieregularnym kształcie - fali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×