Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama ciemnoooka

Temat którego nie było Podobieństwo dzieci do rodziców do kogo jesteście podobni

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy mowia, ze jestem podobna do mamy, ale moim zdaniem to nieprawda. A mylic moze to wlasnie, ze jestesmy tego samego wzrostu (niskie) i jestesmy szczuple. ale ogolnie jestem podobna do rodziny mamy. Kiedys zaczepila mnie w pociagu kobiet i zapytala, czy jestem z rodziny B (nazwisko panienskie mamy), bo jestem strasznie do nich podobna. Palnela nawet, ze pewnie jestem siostra mojej mamy, ktora znala z widzenia (choc to niemozliwe, dziadek jak sie urodzilam mial 60 lat, a babcia umarla jak moja mama miala 11 lat) :P Moja corka jest "mieszancem", cos ma z meza (kolor oczu) ale zdecydowanie przypomina mnie, przynajmniej jak bylam w jej wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze bzdura jest twierdzenie, ze corki zawsze sa podobne do taty. Jak juz pisalam, ja podobna jestem do rodziny mamy, mam oczy dziadka-zielone :) A mama, tata i brat maja niebieskie i to kazde w innym odcieniu-mama bardziej szarawe, tata jasnoblekitne a brat ciemnoniebieskie, figure mam po mamie (jako jedyna ze swoich siostr jest szczupla). Jedyne, co mam po tacie, to szybka przemiane materii :P Za to mam 2 kolezanki, siostry i starsza z nich, podobna do ojca, jest sliczna jak z obrazka, buzke jak laleczka ma, a druga, podobna do mamy, nie jest za urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mieszana kasztanowe włosy po mamie, niebieskie oczy po tacie, rzęsy po mamie a wzrost po tacie i figure pa mamie. Za to moja pierwsza córka odzieciła po mnie rzęsy i figure reszte jak tata brązowe włosy i brązowe oczy druga to jak narazie ma pomnie rzęsy i oczy reszta tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
ja do zadanego z rodzicow, na siłe mozna rzecz,ze do taty, ale na pierwszy rzut oka do zadnego z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo podobna do taty, z "kolorów", rysów twarzy, figurę mam taką jak babcia od jego strony, mamy nawet podobne zachowania (i charaktery, niestety :P). Za to mój synek to kopia tatusia- z rysów twarzy, figury, jak widzę zdjęcia męża z tego okresu to praktycznie to samo, nawet sposób poruszania się, stania, tiki ma po mężu. Włosy ma jasne, ale oboje w dzieciństwie takie mieliśmy, zakładam że ściemnieją, za to oczy ma takie jakich nie ma nikt w rodzinach z obu stron, do naszych dziadków włącznie i nie mam pojęcia po kim to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam : Ja jestem mieszana kasztanowe włosy po mamie, niebieskie oczy po tacie, rzęsy po mamie a wzrost po tacie i figure pa mamie. Za to moja pierwsza córka odzieciła po mnie rzęsy i figure reszte jak tata brązowe włosy i brązowe oczy druga to jak narazie ma pomnie rzęsy i oczy reszta tata. I można powiedzeć że kasztanowy to rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie podobienstwo do matki jest przeklenstwem, im jestem starsza tym bardziej z wygladu ja przypominam, nie cierpie przez to zagladac w lustro, nie dziwie sie dlaczego Michael Jackson robil tyle operacji plastycznych, zeby nie byc podobnym do swojego ojca. Ja swojej matki nienawidze i sama mam ochote zrobic sobie jakies operacje, zeby zmienic ten wyglad.. Niestety nei mam na to kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest, ze jak bylam mlodsza nie bylam do zadnego z rodzicow podobna, a im jestem starsza wygladam jak wlasna matka... Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam : Ja jestem mieszana kasztanowe włosy po mamie, niebieskie oczy po tacie, rzęsy po mamie a wzrost po tacie i figure pa mamie. Za to moja pierwsza córka odzieciła po mnie rzęsy i figure reszte jak tata brązowe włosy i brązowe oczy druga to jak narazie ma pomnie rzęsy i oczy reszta tata. I można powiedzieć że kasztanowy to rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam : Ja jestem mieszana kasztanowe włosy po mamie, niebieskie oczy po tacie, rzęsy po mamie a wzrost po tacie i figure pa mamie. Za to moja pierwsza córka odzieciła po mnie rzęsy i figure reszte jak tata brązowe włosy i brązowe oczy druga to jak narazie ma pomnie rzęsy i oczy reszta tata. I można powiedzieć że kasztanowy to rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meansa
ja jestem podobna do mamy, blond wlosy, niebieskie oczy...taka typowa slowianska uroda...moj maz jest arabem, a wiec troche ciemniejsza karnacja, cudne brazowe oczy i ciemne krecone wlosy...i nasze dzieci..strasze to czysty tata, tylko oczy ma moje, drugie takie jak ja (oprocz wlosow)...a trzecie to tak posrodku...wszystkie cieci maja brazowe wlosy i oczy....przy tak duzej roznicy w wygladzie jak u nas od razu widac do kogo jest dziecko podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do nikogo po 1 jestem wyzsza od nich conajmniej o głowe mam czarne wlosy, rodzice sredni braz oczy zielone, oni obie brązowe i... najwazniejsze ciemna karancję a oni jasna, chyba nie jestem corka swojego ojca:D:D bo brat wykapany ojciec, chociaz karanacja tez ciemna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wykapana mama, na dodatek obie mamy bardzo podobne okulary i na zdjęciach wyglądamy jak bliźniaczki. Moja mama ma 45 lat, a ja 24, więc różnica wieku nie jest bardzo duża i często jesteśmy traktowane jako siostry. Za to mój brat to wykapany ojciec. Jedynie włosy odziedziczyłam po ojcu: gęste i kręcone, a brat po mamie prost jak druty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem podobna do mamy blond włosy, niebieskie oczy, mąż czarne włosy brąz oczy opalona karnacja a nasza pierworodna ma po mnie blond włosy i moją karnacje a po mężu oczy druga ma blod włosy i niebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardziej do taty brąz włosy i rzęsy i rysy twarzy, ale figure, karnacje blada i kolor oczów brąz mój mąż ma blond włosy i zielobe oczy a nasz syn jest podobny do mnie te same rysy twarzy długie rzęsy brązowe włosy i tylko zielone oczy po mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowe włosy po tacie a szare oczy po mamie mąż ma ciemny blond po swoje mamie i zielone oczy po tacie dzieci naszę mają tak że Mateusz jak był malutki miał ni to brąz ni to blond teraz ma brązowe i niebieskie oczy a Klara ma też niebieskie oczka i na swojej malutkiej głowie ma parę brązowych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
Ja jestem podobna do matki mojego ojca. Mój mąż do swojego taty. Najstarsza córka troche do mnie troche do mojej mamy, syn to skóra zdarta ze swojego ojca zarówno wygląd jak i charakter a najmłodsza córka z rysów twarzy, oczy, nosek i kolor wlosów do mnie, ale z sylwetki i charakteru to wykapana ciocia (moja młodsza siostra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyss

Ja mam zielone oczy i blond włosy, mój stary ma babkę cygankę więc ciemna karnacja i oczy bardzo ciemny brąz. Synek ciemna karnacja, oczy starego i cała facjata a za to blond loczersy na glowie. Wszędzie słyszę ciągle jaka śliczna dziewczynka... 

Ja jestem im starsza tym bardziej podobna do sióstry mojego ojca. Rysy twarzy, pełne usta, nos, duże oczy. Do żadnego z rodziców uderzającego podobieństwa nie zauważyłam. Mój stary za to ma młodszą z siostrę z którą mają identyczne prawie twarze i jakby mu zrobić makijaż i perukę nałożyć to możnaby się było pomylić - jest bardzo przystojny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×