Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkowa_truskawka

Prawdziwego chłopa chcę

Polecane posty

Gość truskawkowa_truskawka

Chcę prawdziwego mężczyzny. Mój mąż jest ciotą i fleją. Nie pije alkoholu, nie pali fajek. Dopiero niedawno od roku pierwszy raz widziałam go pijanego. Nie potrafi pić, wypił mniej niż ja i rzygał i na nogach ustać nie mógł. Słucha się mnie, nigdy się nie sprzeciwia, nigdy nie odda, kiedy go uderzę, nie kłóci się, jest takim pantoflarzem, że aż patrzeć na niego nie mogę. Chcę normalnego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e sie poprzewracało chcesz miec kogoś kto będzie chlał na umór i lał cie gdzie popadnie kobieto wex się normalnie zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu przeczytać to co napisałaś . Masz duże szanse że raptownie przestanie być ciotą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa_truskawka
chcę faceta łobuza. chociaż na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa_truskawka
wyobraź sobie że ja mówię mu to prawie co dzień. jego to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wolisz - piznąć ci z liścia czy je.bnąć z piąchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed ślubem to taki macho był ? Masz co wzięłaś i co w d***e za dużo ? A swoją drogą 5 minut nie siedziałbym z babskiem które by mnie choć raz uderzyła . Żegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, a jak uklada sie Wasze zycie seksualne? tez jest taka 'ciota'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa_truskawka
no dokładnie, niesety, myślałam że cos się zmieni że będziemy próbować różnych zabaw a tu nie. jest takim mega długim długodystansowcem. męczy mnie seks z nim i niestety bardzo rzadko go uprawiamy, np. ostatnio miesiąc temu już prawie. jesteśmy młodym małżeństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrDrasula
Chłopa, to najszybciej w PSL-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny babochłop na forum, pewnie jeszcze z wąsami pod nosem. Skąd się biorą takie mutanty? Jak w ogóle można pocałować takiego babochłopa, któremu wali z pyska jak z d**y po papierosach. Normalnego faceta chcesz powiadasz? Stań przed lustrem dziwolągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Nawet wiersz popełniłam, ale się chyba nikomu nie podobał, bo mi żadnych rad nie dali. :O Tu wkleję, mam nadzieję, ze pozwolisz i się uśmiejesz. Nie ma prawdziwych mężczyzn 😭 a nawet jak są, to dla mnie niedostępni... Wklejam: Że mi dokuczał, trudno, że inne ładniejsze znał, że ze mną to mu zbyt nudno i w zasadzie , kto by mnie chciał.... że gacie brudne rozrzucał a z wąsów mu kapał żur - - znosiłam, w końcu mój ślubny, chociaż cham, brudas i gbur. Że pieńki miał zamiast zębów bo się dentysty bał - znosiłam. Nie zniosłam wczoraj, że do miski mi szczał. Że nosem swoim poczułam smród sików po całym dniu, bo jakoś zapomniał wylać. Co ja mam zrobić mu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×