Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portal randkowy poszukiwany

Polecane posty

Gość gość

Hej, macie doświadczenia z jakimiś portalami randkowymi? Sympatia.pl odpada :) Nie mam możliwości ani pomysłu poznać kogoś poza netem. Przecież na ulicy ani w galerii nikogo nie zaczepię. Nie mam 20 lat, żeby iść na disco. Nawet jakbym poznała kogoś w knajpie to małe szanse i raczej są to znajomości na dany dzień / wieczór. Mam sporo ponad 30 lat. Aha i nie chcę portalu gdzie miesiąc abonamentu kosztuje 100 zł i więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sympatia odpada? to chyba najwiekszy taki portal w Polsce. Rolę swojego rodzaju portalu randkowego pełni też fotka.pl ale ja jakoś nie jestem do fotki przekonana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sympatia.pl jakoś źle mi się kojarzy, w sumie podobnie do fotka.pl, takie mam wrażenie wydaje mi się że tam się zakłada lansowe konta i że nic z nich nie wynika, a ja nie chcę latami siedzieć i się lansować, chcę kogoś poznać / poznawać, chcę dać realną szansę na poznanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fotce to owszem ale nie uważam żeby na sympatii był jakiś szczególny lans, jasne że są osoby z tendencjami do lansu ale chyba nie ma żadnego portalu bez takich osób:D poza tym jak ktoś tam np wstawia zdjecie to też wybiera raczej takie lepsze a nie przy garach albo z dowodu osobistego ale chyba ciezko to nazwać lansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi raczej o zdjęcie, tylko mam wrażenie, że tam się nikogo nie pozna, że to taki portal na podryw na jedną noc, być może jestem uprzedzona, sama nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoo
ja mojego obecnego męża poznałam 2 lata temu za pomocą mydwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukujesz portalu to sprawdź ten www.sexportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka1
Chcesz skorzystać z dobrego portalu randkowego to wejdź na epolischwife.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzedzący małpiszon
Elmaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzedzący małpiszon
Flirtowanie.pl, ,niegrzeczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×