Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazenowana20

suchość przy seksie przez antykoncepcje kłotnie z partnerem

Polecane posty

Gość zazenowana20

co robic? Bardzo zle na mnie wplywaja hormony.Bralam rozne tabletki zmieniałam chyba 4 razy. Potem odstawiłam,bo to było żałosne i bez sensu-ciągle suchooooooooo jak na pustyni.Czasami bez zelu nie dawalo rady wejść we mnie. Po odstawieniu tabletek było nieziemsko ciagła ochota na seks i mokro mokro mokro. Czasami zastanawialam sie czy to mąż skonczyl we mnie czy to ja :) :) :) No ale fakt taki,że po 3 miesiącach takiej hulanki zaszłam w ciążę. W ciąży znowu skoro bez hormonow to problemu nie było.Jednak wzielam teraz dla odmiany zastrzyk antykoncepcyjny nie dosc,ze plamilam 3 tygodnie to jeszcze znowu suchość jak cholera. Musze sie jakos zabezpieczać,bo nie chce a nawet nie moge miec drugiego dziecka (cesarskie ciecie wyklucza ciążę przez nastepny rok). W prezerwatywy nie wierzę tak jak w nędzne kalendarzyki i wyliczenia. Co robić?Jak się zabezpieczac w takiej sytuacji? Znacie moze jakies leki na to albo tabletki na poprawe?To krepujące,bo mąż przy klotni potrafi mi wypomnieć to,że u mnie jest ciągle sucho i mam jakiś problem.Żele to nie jest rozwiązanie,bo jak widzi,ze je biore to mimo wszystko mu przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mąż nie rozumie, że hormony powodują suchość pochwy u wielu kobiet, że jest to normalna reakcja organizmu i przy tej metodzie antykoncepcji często potrzebna jest dodatkowa lubrykacja, to byłabym zażenowana takim mężem. A Ty spróbuj spirali - są taki z hormonami i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×