Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość narzeczonaprzeszczęśliwa

Ślub cywilny Jak urządzić uroczystość po ślubie

Polecane posty

Gość narzeczonaprzeszczęśliwa

Zdecydowaliśmy się na ślub cywilny i chcieliśmy urządzić jakąś uroczystość po ślubie- nie bardzo chcemy organizować wielkiego wesela tylko chcieliśmy urządzić coś bardziej skromnego i co by nie pochłonęło wielkiej sumy pieniędzy. Sęk w tym, ze jak zliczyliśmy gości to wyszło ok 120 w tym 50 osób to samej rodziny :| a reszta to znajomi i przyjaciele. Wpadłam na tego typu pomysł, aby zorganizować to tak: zaraz po ślubie jakiś mały szampanik i z rodzina do restauracji na obiad, a po obiedzie do wynajętego zaprzyjaźnionego klubu-dyskoteki, na dalszą część wieczoru, gdzie będzie disco i potańcówka ze szwedzkim stołem i open bar. Obiad wiadomo dla rodziny, bo dziadek może sie nie odnaleźć w klubie, i ciocia może dostać zawału, że jak to tak można... i tata mojego narzeczonego jest przykuty do wózka... zresztą w rodzinie są małe dzieci i nie nadają się na tego typu imprezy. Disco dla znajomych, z racji tego aby się pobawili jednak, a nie przy stole zasiedli, i trochę tych przyjaciół się też zebrało, a jak się wszystkich zaprosi na obiad to koszty rosną, a wynajęcie zaprzyjaźnionej knajpki na wieczór wychodzi o wiele taniej na taką ilość osób. Tylko rodzą się komplikacje typu- czy znajomi nie będą obrażeni jeśli zaraz po ślubie pojedzie się na obiad z rodzina, a dopiero wieczorem Młodzi dołączą do zabawy w disco i czy w ogóle tak wypada rozdzielać imprezy? Goście z obiadu oczywiście zostaną zaproszeni na disco, jeśli tylko będą mieli ochotę i siły :) Co o tym wszystkim sądzicie i czy to w ogóle ma sens i czy tak wypada? Dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×