Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thayger

dowcipy dawajcie jakieś dobre

Polecane posty

Gość thayger

Wpada mąż do domu. Kochanie wygrałem w totka pakuj się. A co wyjeżdżamy? Nie w*********j ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Dlaczego kobiety jak wstają rano to się przyciągają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Bo się po jajach nie mogą podrapać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Wpada baba do lekarza. Panie doktorze gdzie się nie dotknie to mnie boli. Proszę pani bo pani ma złamany palec xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi biały do pubu i drze się do barmana murzyna: - Dawaj piwo p********y czarnuchu! Murzyn wkurzony daje mu to piwo i mówi: - Wiesz to bardzo nieładnie jak co drugi białas wchodzi i mnie obraża, stań za barem i sam zobacz jak to miło! Biały wskakuje więc za bar a murzyn podchodzi i krzyczy: - Dawaj piwo p********y białasie! Na to biały: - Czarnuchów nie obsługujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden mały do drugiego - Mój tata jest silny, zbije twojego. Drugi - Ja nie mam taty ale mama ma przyjaciela geja, wiesz co on zrobi twojemu tacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Jest konkurs kto najdłużej wytrzyma pod wodą. Zgłosiło się trzech mężczyzn. Mówi pierwszy: - Eeee... ja to wytrzymam ponad godzinę. Drugi na to: - A ja drogi kolego co najmniej trzy godziny, bo jestem zawodowym nurkiem. Na to trzeci: - A ja to dłużej niż minutę to se nie posiedzę, bo się dla jaj zgłosiłem. Pierwszy zawodnik nieoczekiwanie wypłynął po 5 minutach. Komisja pyta: - A co to się stało, mówił pan, że godzinę wytrzyma? - A daj pan spokój z wprawy wyszedłem. Drugi zawodnik wypłynął po 30 min. - Co się stało? W panu cała nadzieja była zawodowy nurek i co? - A daj pan spokój. Przeceniłem swoje możliwości. Trzeci najbardziej słaby zawodnik jak wskoczył tak mija godzina, dwie wypływa po trzech godzinach. Komisja w szoku. - Jak pan to zrobił?? - k**wa nie wiem, musiałem o coś gaciami zahaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiu dostaje pod choinkę ciuchcię od ojca. Ojciec ogląda telewizję i nagle słyszy: - Wsiadać k***a, wsiadać! Idzie szybko do pokoju i mówi: - Jasiu jak jeszcze raz przeklniesz to inaczej pogadamy! Nie mija minuta, a tu słychać: - Wsiadać k***a, wsiadać! Ojciec wchodzi do pokoju zdenerwowany i mówi: - Jeśli w ciągu godziny usłyszę brzydkie słowo, zabiorę ci kolejkę! Mija 30 min. cisza, mija 45 min. cisza, mija 1h... i słychać: - Wsiadać k***a, wsiadać... bo przez tego c***a mamy godzinę spóźnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoni zakochany chlopak do dziewczyny,ojciec odbiera telefon a on jak zamroczony pyta- czy to ty zabciu?na to ojciec-nie to wlasciel stawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Kto Cię tak pogryzł? - Mój pies. - Jak to się stało? - Wróciłem do domu trzeźwy i mnie nie poznał.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thayger
Ten z czarnuchem do dobry hehe, a wiecie ile murzynów robi kupę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×